TRY - Türk Lirası
EUR
16,8921
USD
15,9722
GBP
19,9272
CNY
2,3931
13 C
Ankara
16.7 C
İstanbul
20.7 C
İzmir
20 Mayıs 2022, Cuma
Diğer
  Ana SayfaHaberlerKültür ve SanatCihan Küni imzalı Aşk Manifestosu

  Cihan Küni imzalı Aşk Manifestosu

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  İlk baskısı 2013’te yapılan ve okurlar tarafından beğenilip satış listelerinde üst sıralarda yer alan Cihan Küni imzalı Aşk Manifestosu kitabı, yeni ve genişletilmiş baskısıyla okurla buluştu.

  Cihan küni imzalı aşk manifestosu
  Cihan Küni imzalı Aşk Manifestosu

  Kitap, Dört çarpıcı; bağımsız öyküden oluşuyor. Yazar, her öyküde aşka farklı bir bakış açısı getirerek başarılı bir toplumsal portre çizmeyi başarmış.

  Tarihten, yakın tarihten ve mitolojiden  örneklere desteklenmiş olan öyküler, sizleri farklı maceralara konuk edecek. Akıcı dili ve hız kesmeyen heyecanıyla eser, kitapseverler için okunması gereken bir bütünlük olarak çeşitli mecralarda satışta. Merak edenler için kitabın arka kapak yazısını sizler için paylaşıyoruz. Keyifli okumalar.  

  “Ya bilmektir aşk ya da bilmemek bilinmesi gerekeni. Belki anlamlandırmaktır anlamsız yaşamları, belki tümüyle anlamsız kılmak. Yeryüzündeki her şeye benzetilebilen, aslı hiçbir şeye benzemeyendir. Bir sırdır olabildiğince saklı, bir söylemdir her vakit her yerde dile getirilebilen.

  İlk baskısı 2013’te yapılan ve okurlar tarafından beğenilip satış listelerinde üst sıralarda yer alan cihan küni imzalı aşk manifestosu kitabı, yeni ve genişletilmiş baskısıyla okurla buluştu.
  İlk baskısı 2013’te yapılan ve okurlar tarafından beğenilip satış listelerinde üst sıralarda yer alan Cihan Küni imzalı Aşk Manifestosu kitabı, yeni ve genişletilmiş baskısıyla okurla buluştu.

  Bazen bir sudur içince yüreğin yangınını söndüren, bazen bir şarap aklı baştan götüren. Zaman zaman bir tebessüm kadar basit, zaman zaman bakılan her yerde sevgiliyi görmek kadar derindir. Bazılarına göre iki bedenin sonsuzluğa yol alması,bazılarına göre ise iki bedenin aynı günaha ortaklığıdır. Bilinmezliğin bilinmesi der biri, bilinmezliğin derinleşmesi der bir başkası.

  Ya köklü bir sahipleniş ya tamamıyla vazgeçmektir. Aşk, insanın kendisi, varoluşunun ispatıdır. Kendini gerçekleştirebilme cümlesinde, insanın öznesi olan aklın nesnesidir. Mütemadiyen ya ölmektir aşk ya da ebedileşmek bir çift gözün yüceliğinde…”

  Önceki İçerikO gün bugün
  Sonraki İçerikİki kişilik yalnızlık

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler