18.2 C
Ankara
21.8 C
İstanbul
26 C
İzmir
Perşembe, Haziran 24, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerÇiğdem yüzme havuzunda sona gelindi

  Çiğdem yüzme havuzunda sona gelindi

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Çankaya Belediyesinin Çiğdem Mahallesinde inşa ettiği yarı olimpik kapalı yüzme havuzunun çalışmaları sürüyor.

  Bu yıl yapımı tamamlanacak spor tesisinin Eylül ayında hizmete açılması planlanıyor.

  Çankaya Belediyesinin Çiğdem Mahallesinde Inşa Ettiği Yarı Olimpik Kapalı Havuzun Çalışmaları Sürüyor.

  Çankaya Belediyesi, Çiğdem Mahallesinde inşa ettiği yüzme havuzunda çalışmalarına hız verdi. Belediye, Birlik Mahallesinde yaklaşık 2 yıl önce halkın hizmetine sunduğu Erdal İnönü Kapalı Yüzme Havuzunun ardından Çiğdem Mahallesinde yapımını sürdürdüğü havuzun da Eylül ayında hizmete açacak. Havuzun kaba inşaatı tamamlanarak, çevre düzenlemesi çalışmalarına başlandı.

  Yarı olimpik standartlarda inşa edilen havuz, içerisinde 25 metre uzunluğunda ve altı kulvardan oluşuyor.  15 metrekarelik rehabilite-eğlence havuzunun bulunacağı tesiste ayrıca vatandaşlar için yoga, pilates, aerobik ve step alanları da yer alacak.

  Çiğdem’De Sona Gelindi

  Birlik Mahallesinde açılan Çankayalıların yıllardır özlemini duyduğu ihtiyacı giderdiklerini belirten Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, “Çankaya’da yüzme havuzunun ikincisini Çiğdem Mahallesinde yapıyoruz. İnşaatı tamamlanma noktası geldi. Yakında halkımızın hizmetine açacağız. Çankaya Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüyle yaptığımız protokol kapsamında çocuklarımız beden eğitimi derslerini Erdal İnönü Kapalı Havuzunda yapmaya başlamıştı. Hizmete açıldıktan sonra Çiğdem Mahallesi ve çevresinde eğitim gören çocuklarımız yeni havuzumuzdan yararlanacak” diye konuştu.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler