TRY - Türk Lirası
EUR
20,495
USD
19,031
GBP
23,256
CNY
2,764
21 Mart 2023, Salı
Ana SayfaHaberlerPolitikaCHP'li Öztrak: Afet Koordinasyon Merkezi kurduk

CHP’li Öztrak: Afet Koordinasyon Merkezi kurduk

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, “Depremden etkilenen bölgelerdeki yurttaşlarımızın genel merkezimize iletecekleri talepleri, AFAD ile paylaşmak üzere Afet Koordinasyon Merkezi kurduk” dedi.

CHP’li Öztrak, parti genel merkezinde basın toplantısı düzenledi. Öztrak, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun deprem bölgesindeki illerin valileri ve belediye başkanlarıyla görüştüğünü belirterek, “Genel Başkanımız sabahın erken saatlerinde Genel Merkezimizde Merkez Yönetim Kurulumuzu topladı. Depremin yaralarını sarmak için partimizin yapacağı çalışmaları başlattı” dedi.

Öztrak, Kılıçdaroğlu’nun depremden etkilenen bölgelerde yürütülecek yardım çalışmalarını koordine etmek üzere Merkez Yönetim Kurulu üyelerini görevlendirdiğini söyleyerek, “Bu kapsamda yine Genel Başkanımızın talimatıyla bölgede ihtiyaç duyulan yardım malzemeleri hakkında tüm örgütlerimize ihtiyaç listeleri gönderildi. Örgüt başkanlarımıza yardımların ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması için AFAD yetkilileri ve valiliklerle irtibat halinde olması talimatı da verildi. Yine Genel Merkezimizde, depremden etkilenen bölgelerdeki yurttaşlarımızın genel merkezimize iletecekleri talepleri, AFAD ile paylaşmak üzere Afet Koordinasyon Merkezi kurduk. CHP Afet Koordinasyon Merkezimizin İletişim Hattı: 0 312 207 40 65’dir” ifadelerini kullandı. 

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler