TRY - Türk Lirası
EUR
17,3441
USD
16,9371
GBP
20,1862
CNY
2,5204
26.2 C
Ankara
24.5 C
İstanbul
32 C
İzmir
5 Temmuz 2022, Salı
Diğer
  Ana SayfaHaberlerPolitikaCHP'li başkanlar Eskişehir'de bir araya geldi

  CHP’li başkanlar Eskişehir’de bir araya geldi

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  CHP’li başkanlar, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’in ev sahipliğinde Eskişehir’de bir araya geldi.

  CHP’li 9 büyükşehir belediye başkanının katıldığı ‘Büyükşehir Belediye Başkanları Buluşması’, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’in ev sahipliğinde kentte gerçekleştirildi. Buluşmada Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş..

  Chpli baskanlar eskisehirde bir araya geldi 1 - politika, chp haberleri - haberton
  CHP’li başkanlar Eskişehir’de bir araya geldi

  Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ile Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfi Savaş yer aldı. Yurt dışında olduğu belirtilen İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ve sağlık sorunları olan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ise buluşmaya katılmadı.

  Otelin toplantı salonundaki buluşmanın açılışını yapan Başkan Büyükerşen, önemli konu başlıklarının alanında uzman kişilerle birlikte değerlendirileceğini dile getirerek, “Bugüne gelecek olursak diğer toplantılarda olduğu gibi bugünkü toplantımızda da çok önemli konu başlıklarında, alanında uzman kişilerden önemli kazanımlar elde edeceğiz. Aydınlık yarınlara olan inancımızı arttıran bu ülkenin güzel evlatları için neleri doğru, neleri yanlış yapıyoruz? Bunları da toplantımızda konuşacağız.

  Chpli baskanlar eskisehirde bir araya geldi 2 - politika, chp haberleri - haberton
  CHP’li başkanlar, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’in ev sahipliğinde Eskişehir’de bir araya geldi.

  2019 yılının Mart ayında 11 kent olarak çıktığımız bu güzel yolculukta, birlik, beraberlik, en önemlisi de dayanışma içerisinde çalışmaktan duyduğum mutluluğu kez daha sizlerle paylaşmak istiyorum. Birbirimizden öğreneceğimiz daha çok şey olduğuna inanıyorum. Ben Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevimden ziyade, 5 dönemlik tecrübeli bir büyüğünüz olarak daima yanınızda olduğumu bilmenizi istiyorum. Topraklarından bereket fışkıran bu güzel memlekete hep birlikte umut olmaya devam edeceğimize inanıyorum” diye konuştu.

  Büyükerşen’in konuşmasının ardından toplantı, basına kapalı olarak devam etti. 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler