28 C
Ankara
26.5 C
İstanbul
35 C
İzmir
Çarşamba, Ağustos 4, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerPolitikaCHP: Fındık fiyatı 35 lira olmalı

  CHP: Fındık fiyatı 35 lira olmalı

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, “Üretici bahçeye girmeden, fındık fiyatı 35 lira olarak açıklanmalıdır” dedi

  CHP milletvekilleri, parti meclisi ve yüksek disiplin kurulu üyelerinden oluşan 40 kişilik bir heyetle Karadeniz turuna başladı. Bu kapsamda Ordu’ya gelen CHP heyeti, 19 ilçede esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelecek. Sorunları dinleyecek olan heyet, halka çözüm önerilerini anlatacak.

  Chpden findik fiyati 35 lira olmali aciklamasi 2 - politika, chp - haberton
  Ordu’ya Gelen Chp Heyeti

  Ordu turu öncesinde CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun, bir otelin toplantı salonunda basın mensuplarıyla bir araya geldi. 

  Chpden findik fiyati 35 lira olmali aciklamasi 3 - politika, chp - haberton
  Chp’Den Fındık Fiyatı 35 Lira Olmalı Açıklaması

  Torun, Ordu’nun en büyük sorununun fındıktaki belirsizlik olduğuna dikkat çekerek, “40 kişilik bir heyetle bugün Ordu’dayız. Ordu’muzun da büyük sorunları var. Şu anda en büyük sorunumuz fındıktaki belirsizliktir. Maalesef bu iktidar bir fındık politikası belirlemekten bile acizdir. Fındık üreticimiz, bu iktidarın elinde, yabancı şirketlerin insafına terk edilmiştir. Bunun yanında neredeyse yeni hasat mevsimi gelmiş ama hala taban fiyatlar açıklanmamıştır. Biz Ordu’dan iktidara bir kez daha çağrıda bulunuyoruz; üretici bahçeye girmeden, fındık fiyatı 35 lira olarak açıklanmalıdır” diye konuştu.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler