16.4 C
Ankara
15.9 C
İstanbul
21 C
İzmir
Perşembe, Nisan 22, 2021
Diğer
  Ana SayfaPolitikaCHPCHP Ekonomi Masası heyeti Şırnak'ta

  CHP Ekonomi Masası heyeti Şırnak’ta

  Avatar
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Okunmalı

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ekonomi politikalarının anlatılması ve bu yöndeki isteklerin öğrenilmesi amacıyla oluşturduğu Ekonomi Masası heyeti Şırnak’a geldi. 

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun talimatıyla CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba başkanlığında oluşturulan, ekonomi çevrelerinin istek, beklenti ve önerilerini dinlemek, partinin ekonomi politikalarını anlatmak amacıyla kurulan Ekonomi Masası heyeti Şırnak’a ulaştı.

  Chp ekonomi masası heyeti şırnak'ta
  CHP Ekonomi Masası heyeti Şırnak’ta

  CHP Şırnak İl Başkanlığı’nda, ziyaretleriyle ilgili açıklama yapan CHP’li Ağbaba, 1 haftalık bölge turuna çıktıklarını, sorunları tespit edip, Genel Başkan Kılıçdaroğlu’na ileteceklerini dile getirdi. Ağbaba başkanlığındaki heyet, yapılan açıklamanın ardından Şırnak’tan otobüsle şehir turu attıktan sonra Silopi’ye geçti.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler