TRY - Türk Lirası
EUR
17,7928
USD
18,4784
GBP
19,9611
CNY
2,5761
28.1 C
Ankara
23.9 C
İstanbul
26.3 C
İzmir
27 Eylül 2022, Salı
Ana SayfaHaberlerKültür ve SanatCeza Avukatı 30 yıllık meslek hayatını kitaba taşıdı

Ceza Avukatı 30 yıllık meslek hayatını kitaba taşıdı

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Ceza Avukatı Cem Şeflek, 30 yıllık meslek hayatında karşılaştığı olayları ve unutamadıklarını kitaba dönüştürdü

“Koridor Hikayeleri” başlıklı kitapta, namus cinayetlerinden toplumsal vicdana kadar birçok konuya, hukuk ve toplum ekseninde değiniliyor.

Ceza Avukat Cem Şeflek, 30 yıllık meslek hayatında karşılaştığı toplumsal olayları ve bir o kadar da ilginç anılarını yazdığı “Koridor Hikayeleri” kitabı yayımlandı. Memento Mori Yayınları etiketiyle raflardaki yerini alan kitapta, namus cinayetlerinden toplumsal vicdana kadar birçok konuya, hukuk ve toplum ekseninde değindiğine dikkat çeken Şeflek, “İnsan hayatı çok kısa. O yüzden başkalarının başına gelen olaylardan da ders almamız gerektiğini düşündüğüm için anılarımı yazma gereği hissettim. Kitap bittiğinde yanlış inanışların, yanlış eğitimin, yanlış eş seçiminin, yaşamsal koşulların ve daha fazlasının insanı ne kadar kötü çıkmazlara götürebileceğini kendim de daha iyi anlamış oldum” diye konuştu.

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler