TRY - Türk Lirası
EUR
19,336
USD
18,623
GBP
22,478
CNY
2,596
28 Kasım 2022, Pazartesi
Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerCevizlibağ'da metrobüs ve tramvaylarda yoğunluk

Cevizlibağ’da metrobüs ve tramvaylarda yoğunluk

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Cevizlibağ’da metrobüs ve tramvay duraklarında sabah saatlerinde yoğunluk yaşandı. inenler üst geçitte de yoğunluk oluşturdu.

Yağışlı havada toplu ulaşım araçlarından inenler üst geçitte de yoğunluk oluşturdu. Otobüslerin ve otobüs duraklarının ise sakin olduğu görüldü. Cevizlibağ’da trafikte de yer yer yoğunluk yaşandı.

Sabah işe gitmeye çalışan İstanbullular toplu ulaşımın özellikle de metrobüs ve tramvayın çok yoğun olduğunu belirtiyor. Nuray Mamak, metrobüs kullandığını belirterek, “Çok kalabalık, Avcılar merkezde yok böyle bir kalabalık” dedi.

Cevizlibağ'da metrobüs ve tramvaylarda yoğunluk
Cevizlibağ’da metrobüs ve tramvaylarda yoğunluk

Bir başka kadın yolcu ise, “Metrobüsle geldim, çok kalabalık” şeklinde konuştu. Beyazıt’a işine giden Mutlu Koçak, “Yağmurun çok etkisi var, toplu taşımalar da yine çok kalabalık. Bayağı yoğunluk var. Tramvay daha yoğun oluyor, hastalık biter diyorlar ama bu şekilde hastalığın falan biteceği yok” diye konuştu. 

Fikrinizi Belirtin

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler