TRY - Türk Lirası
EUR
17,4798
USD
16,7614
GBP
20,2897
CNY
2,5013
21.1 C
Ankara
22.6 C
İstanbul
29 C
İzmir
3 Temmuz 2022, Pazar
Diğer
  Ana SayfaHaberlerPolitikaÇayır: Milletimize gerçekleri anlatmamız lazım

  Çayır: Milletimize gerçekleri anlatmamız lazım

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Milli Yol Partisi Genel Başkanı Remzi Çayır, “Türkiye’nin bağımsız kafalara, iktidarlara, hukuka, adalete, liyakate ve bunu sağlayan insanlara ihtiyacı var. Bir an önce milletimize gerçekleri anlatmamız lazım” dedi.

  Milli Yol Partisi lideri Remzi Çayır, partisinin genel merkez binasında düzenlediği basın toplantısında konuştu. Çayır, Diyarbakır’da gerçekleştirilen Eren Abluka-18 Operasyonu’nda teröristlerle çıkan silahlı çatışmada iki askerin şehit olduğunu anımsatarak, şehit düşen askerlere rahmet, ailelerine ve sevdiklerine başsağlığı diledi.

  ‘Bir an önce milletimize gerçekleri anlatmamız lazım’

  Çayır, kimsenin Türkiye’yi kimsenin inanç ve fikir özgürlüğünü yok edecek zeminler oluşturmaması gerektiğini ifade ederek, şunları söyledi:

  “Türkiye’yi kimse daraltmaya kalkmasın. Başkasına hakaret etmeden, hak ve hukukunu çiğnemeden, milletin birliğini bozmadan, asayişi ve güvenliği yok etmeden gençlerimiz, insanlarımız fikirlerini ifade etsinler. Bunlar Türkiye’ye yarar sağlar. Düşünceden, fikirden bağımsız akıldan kim korkar; fikir üretmeyenler, keyfi yönetimler korkar. Korkmaya gerek yok. Milletimiz bize icazet verirse, bütün sıkıntıların hepsini yok edeceğiz.

  Doğru yapmaktan, doğruyu söylemekten, milletin menfaati neyi gerektiriyorsa, o şekilde yürümekten hiç kimse bizi alıkoymayacaktır. Türkiye’nin bağımsız kafalara, iktidarlara, hukuka, adalete, liyakate ve bunu sağlayan insanlara ihtiyacı var.

  Para bir şekilde bulunur ama vatanı kaybettiğinizde bir daha bulamazsınız. Milli Yol Partisi’nin mutlak anlamda fedakarlıkla, samimiyetle milletimizle buluşması gerekiyor. Bir an önce milletimize gerçekleri anlatmamız lazım. Borç ekonomisinden, borcu borçla kapatma devrinden vazgeçmemiz ve kurtulmamız lazım. Buradan söylüyorum; bu ülke açta kalsa, yoklukta yaşasa asla ve asla hiçbir boyunduruğa ve güce ram olmayacaktır.” 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler