TRY - Türk Lirası
EUR
18,1731
USD
18,5565
GBP
20,6437
CNY
2,6077
13.3 C
Ankara
16.9 C
İstanbul
16 C
İzmir
3 Ekim 2022, Pazartesi
Ana SayfaDış HaberlerABD HaberleriÇavuşoğlu Lübnan Dışişleri Bakanı Habib ile görüştü

Çavuşoğlu Lübnan Dışişleri Bakanı Habib ile görüştü

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

ABD’nin New York kentinde bulunan ve resmi temaslarını sürdüren Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Lübnan Dışişleri Bakanı Abdallah Bou Habib ile görüştü.

Çavuşoğlu, Moldova Dışişleri Bakanı Popescu ile görüştü

ABD’nin New York kentinde bulunan ve resmi temaslarını sürdüren Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Moldova Dışişleri Bakanı Nicu Popescu, Malezya Dışişleri Bakanı Saifiddun Abdullah, Avustralya Dışişleri Bakanı Penny Wong, İrlanda Dışişleri ve Savunma Bakanı Simon Coveney, Estonya Dışişleri Bakanı Urmas Reinsalu, Endonezya Dışişleri Bakanı Retno Marsudi ile görüştü.

Bakan cavusoglu moldova disisleri bakani popescu ile gorustu 2457 dhaphoto1 - abd haberleri, dış haberler - haberton

Resmi temaslarını sürdüren Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Rohingyalı mültecileri konu alan etkinliğe katıldı.

Sosyal medya hesabından etkinliğe ilişkin açıklama yapan Bakan Çavuşoğlu, “Rohingalı mültecilerin durumuna ilişkin etkinlikte, bu insani krize kalıcı bir çözüm bulmak için uluslararası çabalara desteğimizi vurguladık” dedi.

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler