TRY - Türk Lirası
EUR
18,2625
USD
17,9603
GBP
21,6469
CNY
2,6457
20.6 C
Ankara
24.6 C
İstanbul
24.1 C
İzmir
16 Ağustos 2022, Salı
Diğer
  Ana SayfaHaberlerDış HaberlerÇavuşoğlu, G20 Dışişleri Bakanları Toplantısı'na katılacak

  Çavuşoğlu, G20 Dışişleri Bakanları Toplantısı’na katılacak

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu G20 Endonezya Dönem Başkanlığı çerçevesinde, Endonezya’nın Bali Adası’nda 7-8 Temmuz’daki G20 Dışişleri Bakanları Toplantısı’na katılacak. 

  Dışişleri Bakanlığı’ndan yapılan yazılı açıklamada, “Toplantıda, küresel ortak çaba gerektiren mevcut ve müstakbel sınamalar karşısında, çok taraflılığın güçlendirilmesi ile gıda ve enerji güvenliğinin sağlanmasına yönelik konularda fikir alışverişinde bulunulacaktır. 

  Toplantı vesilesiyle Sayın Bakanımız, Dönem Başkanlığını yürütmekte olduğumuz MIKTA’nın 21’inci Dışişleri Bakanları Toplantısı’na 7 Temmuz günü ev sahipliği yapacaktır. Sayın Bakanımızın anılan toplantılar kapsamında ikili görüşmeler de yapması planlanmaktadır” denildi. 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler