15.8 C
Ankara
16.9 C
İstanbul
19.7 C
İzmir
Çarşamba, Nisan 21, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerDış HaberlerÇavuşoğlu Afganistan Cumhurbaşkanı ile görüştü

  Çavuşoğlu Afganistan Cumhurbaşkanı ile görüştü

  Avatar
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Okunmalı

  Asya’nın Kalbi-İstanbul Süreci 9. Bakanlar Konferansı’na katılmak üzere Tacikistan’da bulunan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Afganistan Cumhurbaşkanı Eşref Gani ile görüştü.

  Asya’nın Kalbi-İstanbul Süreci 9. Bakanlar Konferansı‘na katılmak üzere Tacikistan’da bulunan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Afganistan Cumhurbaşkanı Eşref Gani ile bir araya geldi. Görüşmeye dair sosyal medya hesabından açıklamada bulunan Bakan Çavuşoğlu, “Afganistan’da barış sürecinin geldiği kritik aşamada Cumhurbaşkanı Eşref Gani ile Duşanbe’de biraraya geldik. İstanbul Toplantısının barış görüşmelerine azami katkı sağlamasına yönelik olarak görüş alışverişinde bulunduk. Afgan kardeşlerimizle yakın istişarelerimizi sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler