TRY - Türk Lirası
EUR
11,1860
USD
9,6039
GBP
13,2268
CNY
1,5046
RUB
0,1364
18.7 C
Ankara
18.8 C
İstanbul
21 C
İzmir
22 Ekim 2021, Cuma
Diğer
  Ana SayfaHaberlerKültür ve SanatÇankaya'dan bir konser bir tiyatro oyunu

  Çankaya’dan bir konser bir tiyatro oyunu

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Çankaya’dan bir konser bir tiyatro oyunu. Neşet Ertaş 30 Eylül’de konserlerle anılıyor. Genco Erkal’ın “İnsanlarım” oyunu 1 Ekim’de açık havada.

  Çankaya Belediyesi, büyük halk ozanı Neşet Ertaş’ı ölümünün 9. yılında, genç bağlama virtüözü Muhlis Berberoğlu konseriyle 30 Eylül’de Yılmaz Güney Sahnesi’nde Çankayalılarla buluşacak.

  Çankaya'dan bir konser bir tiyatro oyunu
  Çankaya’dan bir konser bir tiyatro oyunu

  1 Ekim’de ise Çankaya bir kez daha Genco Erkal’ı ağırlayacak. Usta sanatçı “İnsanlarım” oyunuyla Çankaya’da sahnede olacak. 

  Çankaya Belediyesi sanata ve sanatçıya desteğe devam ediyor. 30 Eylül ile birlikte kültür-sanat sezonunu açan Çankaya Belediyesi, bu hafta ücretsiz iki büyük etkinlik ile Başkentlileri buluşturacak.

  Çankaya'dan bir konser bir tiyatro oyunu. Neşet ertaş 30 eylül’de konserlerle anılıyor. Genco erkal'ın "i̇nsanlarım" oyunu 1 ekim'de açık havada.
  Çankaya’dan bir konser bir tiyatro oyunu. Neşet Ertaş 30 Eylül’de konserlerle anılıyor. Genco Erkal’ın “İnsanlarım” oyunu 1 Ekim’de açık havada.

  İlk etkinlikte Çankaya, büyük halk ozanı Neşet Ertaş’ı anacak. Yaşar Kemal’in “Bozkırın Tezenesi” olarak adlandırdığı Neşet Ertaş’ın ölümünün 9. yılında, genç bağlama virtüözü Muhlis Berberoğlu büyük ustanın eserlerini tüm sevenleri için çalacak ve söyleyecek. Konser, 30 Eylül Saat 20.00’de Çankaya Belediyesi Yılmaz Güney Sahnesi’nde gerçekleşecek. 

  GENCO ERKAL’DAN “İNSANLARIM”

  Çankaya Belediyesinin ikinci etkinliğinde ise Usta tiyatrocu Genco Erkal, yeniden Çankayalılarla buluşacak. 11 Eylül’de Ahmed Arif’in eserlerinden uyarlanan “Şahdamarım” oyunu ile Anıtpark’ta sahne alan Erkal, 1 Ekim’de bu kez Nazım Hikmet’in yapıtlarıyla oluşturulan “İnsanlarım” oyunu ile Çankayalı sanatseverlerin karşısında olacak.

  Koru Mahallesi’nde yer alan Arcadium AVM’nin otoparkını açık hava tiyatrosuna dönüştürecek olan Çankaya Belediyesi, usta oyuncu Genco Erkal’ı bir kez daha Çankayalılarla buluşturacak. Ücretsiz oyun, 1 Ekim saat 20.30’da sahnelenecek. 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler