27.2 C
Ankara
27.3 C
İstanbul
28 C
İzmir
Perşembe, Ağustos 5, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerÇankaya'dan bir ayda 600 nikah

  Çankaya’dan bir ayda 600 nikah

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Normalleşme adımlarının hayata geçmesiyle beraber çiftler Çankaya Belediyesinin nikah salonlarına başvurdu, bir ayda 600 nikah kıyıldı.

  Çankaya Belediyesi 17 Mayıs – 17 Haziran tarihleri arasında tam 600 çiftin mutluluğunu paylaştı 

  Normalleşme adımlarının hayata geçmesiyle beraber yuva kurmak isteyen çiftler, Çankaya Belediyesi’nin nikah salonlarına akın etti. Çankaya Belediyesi, pandemi kısıtlamalarının kaldırıldığı 17 Mayıs’tan 17 Haziran’a kadar 600 çiftin nikahına ev sahipliği yaptı. 

  GÜNDE ORTALAMA 20 NİKAH 

  Hem Vedat Dalokay hem de Zübeyde Hanım Sosyal Tesisi nikah salonları evlenmek isteyen çiftlerle dolup taşarken, Çankaya Belediyesi 17-31 Mayıs haftasında 204 çiftin mutluluğunu paylaştı. Yemekli nikahların ve düğünlerin yeniden başladığı Haziran ayı itibariyle ise evlenmek isteyen Çankayalıların sayısı daha da arttı. Çankaya Belediyesinin nikah salonlarında haziranın ilk 17 gününde 392 nikah kıyıldı. Özellikle hafta sonlarına ilgi artarken, Çankaya günde 20 nikah ortalamasıyla kısıtlamalar sonrasındaki ilk ayını tamamladı. 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler