TRY - Türk Lirası
EUR
17,5319
USD
17,2312
GBP
20,5157
CNY
2,5688
27.5 C
Ankara
25.5 C
İstanbul
30 C
İzmir
6 Temmuz 2022, Çarşamba
Diğer
  Ana SayfaHaberlerKültür ve SanatÇankaya'da Sound of Europe Festivali

  Çankaya’da Sound of Europe Festivali

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Çankaya Belediyesi yaza müzik festivali ile başlıyor. Sound of Europe Festivali kapsamında Avrupa’nın yeni sesleri 10, 11 ve 12 Haziran’da Ahlatlıbel Atatürk Parkı’nda müzik tutkunları ile buluşacak.

  Çankaya Belediyesi Başkent’in kültür sanat hayatına ivme kazandıracak yepyeni bir festivale ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Çankaya’da yaz müzikle başlıyor. Sound of Europe Festivali kapsamında Avrupa’nın yeni sesleri, müzik grupları 10, 11 ve 12 Haziran’da Ahlatlıbel Atatürk Parkı’nda müzik tutkunları ile buluşacak.

  Çankaya'da sound of europe festivali
  Çankaya’da Sound of Europe Festivali

  Avrupa’dan 12 farklı müzik grubunu Türkiye’den yerel sanatçılarla aynı sahnede buluşturarak ortak bir diyalog ve etkileşim platformu oluşturmayı hedefleyen Sound of Europe Festivali, geniş müzikal seçkisiyle yediden yetmişe tüm müzikseverleri Çankaya’da bir araya getirecek. Festival, cazdan rock müziğe, folktan elektronik müziğe kadar geniş müzikal seçkisiyle farklı performansları sahneye taşıyacak.

  Avrupa Birliği Yaratıcı Avrupa programı tarafından desteklenen Avrupa ağlarından EUNIC’in (European Union National Institutes for Culture) Ankara kümesinin girişimi ve İstanbul Kadıköy ile Çankaya Belediyelerinin katılımı ile hayata geçirilen Sound of Europe Festivali, Avrupa müziğinin yeni ve başarılı seslerinin sergileneceği kapsayıcı bir seçki ile müzikseverleri bir araya getirecek. Festivale katılım ücretsiz olacak. 

  Çankaya belediyesi yaza müzik festivali ile başlıyor. Sound of europe festivali kapsamında avrupa’nın yeni sesleri 10, 11 ve 12 haziran’da ahlatlıbel atatürk parkı’nda müzik tutkunları ile buluşacak.
  Çankaya Belediyesi yaza müzik festivali ile başlıyor. Sound of Europe Festivali kapsamında Avrupa’nın yeni sesleri 10, 11 ve 12 Haziran’da Ahlatlıbel Atatürk Parkı’nda müzik tutkunları ile buluşacak.

  AHLATLIBEL ATATÜRK PARKI FESTİVAL PROGRAMI 

  10 HAZİRAN CUMA 

  Monica Bulanda Trio – Polonya – Saat: 19.30 

  Emilia Zamuner Trio – The Neapolitan Songbook – İtalya- Saat: 20.45 

  11 HAZİRAN CUMARTESİ 

  Henning Sieverts & Philipp Schiepek Duo – Almanya- Saat: 19.30 

  Mushroom Mosis – Hollanda – Saat: 20.45 

  Collectif Medz Bazar – Fransa – Saat: 22.00 

  12 HAZİRAN PAZAR

  Tubonika – Avusturya – Saat: 19.30 

  Michel Meis Quartet – Lüksemburg – Saat: 20.45 

  Duckshell – Macaristan – Saat: 22.00 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler