16 C
Ankara
21.5 C
İstanbul
23 C
İzmir
Cuma, Haziran 25, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerÇankaya zabıtaları kontrol ve denetimleri artırdı

  Çankaya zabıtaları kontrol ve denetimleri artırdı

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Normalleşme sürecinin başlamasıyla birlikte Çankaya Belediyesi zabıtaları kontrol ve denetimlerini artırdı. 

  Yıl boyunca denetimlerini düzenli olarak sürdüren ve halk sağlığı için gerekli kontrolleri yapan Çankaya Belediyesi, pandemi kısıtlamalarının ardından başlayan normalleşme sürecinde mesaisini yoğunlaştırdı. Hem vatandaşları hem de esnafı korumaya yönelik yapılan denetimlerde varsa eksiklikler gideriliyor.  

  Lokantalardan pastanelere, berberlerden taksi duraklarına kadar birçok alanda yapılan kontroller ile olası risk unsurları ortadan kaldırılıyor. Pandemi kurallarının başında gelen maske, mesafe ve temizlik konularında yoğunlaşan kontrollerde esnafın ve vatandaşların genellikle kurallara uyduğu gözlenirken, yeterli özeni göstermeyenler de uyarılarak yaptırım uygulanıyor. 

  Çankaya zabıtaları kontrol ve denetimleri artırdı
  Çankaya zabıtaları kontrol ve denetimleri artırdı

  Esnafa kolonya ve maske de dağıtan Çankaya Belediyesi ekipleri, halk sağlığını korumak ve hastalığın tekrar artmaması için yapılan çalışmaları normalleşme süreci boyunca aralıksız sürdürecek.   

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler