18.2 C
Ankara
21.8 C
İstanbul
26 C
İzmir
Perşembe, Haziran 24, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerÇankaya Online YKS ile Türkiye derecesine girdiler

  Çankaya Online YKS ile Türkiye derecesine girdiler

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Çankaya Belediyesince düzenlenen Akıllı Sınav projesi kapsamında düzenlenen online YKS deneme sınavında dereceye giren Serhan Çakmak, Eda Yağmur Özdemir  ve Yiğit Terzi, ÖSYM tarafından yapılan YKS’de ilk 150’ye girdi.   

  Çankaya Belediyesinin Karacan Akademi Eğitim Kurumu ile ortaklaşa gerçekleştirdiği online YKS deneme sınavında başarı gösteren gençler, 27-28 Haziran’da yapılan YKS sınavı sonuçlarına göre ilk 150’ye girdiler. Çankaya Belediyesinin YKS deneme sınavında ilk 3‘e giren Serhan Çakmak Türkiye 143’üncüsü, Eda Yağmur Özdemir Türkiye 72’ncisi, Yiğit Terzi Türkiye 112’ncisi oldu. Yaklaşık iki buçuk milyon öğrencinin girdiği sınavda önemli bir başarı elde eden gençler, mühendislik ve tıp alanında eğitim almak istiyor.  

  Ankaya online yks’den türki̇ye derecesi̇ne 1 - yerel haberler, çankaya belediyesi haberleri - haberton
  Çankaya Belediyesince Düzenlenen Akıllı Sınav Projesi Kapsamında Düzenlenen Online Yks Deneme Sınavında Dereceye Giren Serhan Çakmak, Eda Yağmur Özdemir &Nbsp;Ve Yiğit Terzi, Ösym Tarafından Yapılan Yks’de Ilk 150’Ye Girdi. &Nbsp;&Nbsp;

  GENÇLERİMİZİN HER ZAMAN YANINDAYIZ

  Pandemi sürecinde sınav tarihlerinin belirsizliği nedeniyle karamsarlığa kapılarak hazırlandıkları sınav sürecini başarıyla atlatan söyleyen gençleri kutlayan Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, “Belediyemizin online olarak düzenlediği sınav ile gençlerimize gerçek bir YKS sınavı imkanı sunduk. Bu sınavda derece yapan gençlerimiz gerçek sınavda da dereceye girdi.

  Bundan büyük bir mutluluk duyduk, gençlerimizin her zaman yanındayız. Sınava giren tüm gençlerimiz zorlu bir süreçten geçti. Geleceklerini belirleyecek sınava hazırlanırken yaşadıkları stresin yanı sıra bu yıl tüm dünyada etkili olan salgın hastalık nedeniyle de çok zor bir dönemden geçtiler. Olması gerektiği gibi bir ders ortamında sınava hazırlanamamanın yaşattığı strese rağmen büyük bir başarı kaydettiler. Gençlerimizi kutluyor, başarılarla dolu aydınlık bir gelecek diliyorum” diye konuştu.   

  Ankaya online yks’den türki̇ye derecesi̇ne 2 - yerel haberler, çankaya belediyesi haberleri - haberton
  Çankaya Belediyesince Düzenlenen Akıllı Sınav Projesi Kapsamında Düzenlenen Online Yks Deneme Sınavında Dereceye Giren Serhan Çakmak, Eda Yağmur Özdemir &Nbsp;Ve Yiğit Terzi, Ösym Tarafından Yapılan Yks’de Ilk 150’Ye Girdi. &Nbsp;&Nbsp;

  Çankaya Belediyesi, Karacan Akademi Eğitim Kurumu işbirliğinde yapılan online deneme sınavında ilk üçe giren öğrencilere, dizüstü bilgisayar ve Nutuk armağan etmişti.   

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler