14 C
Ankara
9.9 C
İstanbul
17.9 C
İzmir
Pazartesi, Nisan 19, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerÇankaya Evlerinde yeni dönem kurslara devam

  Çankaya Evlerinde yeni dönem kurslara devam

  Avatar
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Okunmalı

  Çankaya Belediyesine bağlı Çankaya Evlerinde yeni dönem kurslar devam ediyor. Çankayalılar, farklı branşta verilen hobi ve meslek edindirme eğitimlerinden yararlanıyorlar.

  Pandemi kurallarına maksimum özenin gösterildiği kurslarda Çankayalılar, farklı branşta verilen hobi ve meslek edindirme eğitimlerinden yararlanıyorlar.

  Çankaya evlerinde yeni dönem kurslara devam
  Çankaya Evlerinde yeni dönem kurslara devam

  Çok sayıda Çankayalının katılımıyla gerçekleştirilen hobi ve meslek edindirme kursları pandemi kurallarına uyularak devam ediyor. Çankayalılar içinde bulunduğumuz bu zor günlerde güvenli ortamda kurslara katılıyor. 

  PANDEMİ ÖNLEMLERİ ALINDI

  Pandemi nedeniyle sağlık önlemleri alınarak yürütülen kurslarda sınıflara alınan kursiyerlerin sayısı azaltıldı. Sosyal mesafe ve maske kuralının uygulandığı kurslarda katılımcıların kullandıkları alanlar da düzenli olarak dezenfekte ediliyor.

  EV DIŞINDA FARKLI BİR YAŞAM ALANI

  Çankaya belediyesine bağlı çankaya evlerinde yeni dönem kurslar devam ediyor. Çankayalılar, farklı branşta verilen hobi ve meslek edindirme eğitimlerinden yararlanıyorlar.
  Çankaya Belediyesine bağlı Çankaya Evlerinde yeni dönem kurslar devam ediyor. Çankayalılar, farklı branşta verilen hobi ve meslek edindirme eğitimlerinden yararlanıyorlar.

  Önceki yıllarda 120’ün üzerinde branşta eğitimler verilirken, Covid-19 salgını nedeniyle kurs sayıları azaltıldı. Sayısı 76 branşa düşürülen kurslarda hem hobi hem de meslek edindirmeye yönelik eğitimler bulunuyor. Hasta bakımı, deri işçiliği, mozaik, gitar, yabancı diller, pastacılık, cilt bakımı ve düz dikiş gibi kurslardan yararlanan vatandaşlar güvenli ortamlarda hobi ve meslek ediniyor.   

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler