23.5 C
Ankara
25.5 C
İstanbul
29.7 C
İzmir
Salı, Temmuz 27, 2021
Diğer
  Ana SayfaYerel HaberlerÇankaya Belediyesi HaberleriÇankaya'da Belediyesi'nde normalleşme süreci için mesai

  Çankaya’da Belediyesi’nde normalleşme süreci için mesai

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Normalleşme Süreci Öncesi Çankaya Belediyesi’nde Denetimler Hız Kazandı

  Çankaya Belediyesi Zabıtası 1 Temmuz’dan itibaren kısıtlamaların büyük ölçüde kalkacağının açıklanması nedeniyle çalışmalarını yoğunlaştırdı.

  Çankaya Belediye zabıtası yıl boyunca düzenli olarak halk sağlığını korumaya yönelik denetimlerine devam etmişti. Belediye zabıtası, 1 Temmuz’da başlayacak olan normalleşme süreci nedeniyle mesaisini artırdı.

  Cankaya belediyesinde normallesme surecine hazirliklar basladi 2 scaled - çankaya belediyesi haberleri - haberton
  Çankaya Belediyesinde Normalleşme Süreci İçin Hazırlıklar Başladı

  Gıda Ürünlerinin Üretim ve Satış Süreçleri Denetleniyor

  Covid-19 pandemisinin azalması ve normalleşme sürecinin hızlanması ile birlikte 1 Temmuz sonrasında vatandaşların daha yoğun olarak kullanacağı kafe, restoran ve pastane gibi mekanlar başta olmak üzere tüm mekanlarda denetimler yapılıyor. Halk sağlığı için hijyen kurallarının ön planda değerlendirildiği denetimlerde gıda ürünlerinin üretim ve satış süreçleri denetleniyor. Ayrıca, ürünlerin son kullanma tarihleri, ambalaj durumu ve fiyat bilgileri de kontrol edilerek eksikleri olan esnaflara gerekli uyarılar yapılıyor. Çankaya Belediyesi zabıtası, bu kapsamda vatandaşlardan gelen istek ve şikayetleri de değerlendirerek çalışmalarına devam ediyor.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler