18.3 C
Ankara
24 C
İstanbul
28 C
İzmir
Salı, Haziran 22, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerÇankaya Belediyesi'nde karla mücadele

  Çankaya Belediyesi’nde karla mücadele

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Çankaya Belediyesi’nde karla mücadele ekipleri, akşam saatlerinde başlayan kar yağışıyla birlikte kesintisiz çalışma yaptı.

  Çalışmalarını konumu yüksek mahallelerde sürdüren ekipler, merdivenli yolları ve kaldırımları da kürüyor.   

  Ankara Büyükşehir Belediyesi ile koordineli olarak ana arterleri açan ekipler, sokakları açma çalışmalarını sürdürüyor.

  Çankaya belediyesi'nde karla mücadele
  Çankaya Belediyesi’nde karla mücadele

  Çankaya Belediyesi, Ankara’da beklenen ve dün akşam saatlerinde başlayan kar yağışına karşı yol açma ve tuzlama çalışmalarına anında başladı. Geceden sabaha çalışmalarını sürdüren ekipler, vatandaşların ulaşım sıkıntısı yaşamaması için yoğun bir çalışma yürüttü. Okul, kreş ve sağlık merkezlerinin önünde çalışmalarını arttıran karla mücadele ekipleri, merdivenli yollarda ve kaldırımlarda küreme yapmaya devam ediyor. 

  Çankaya belediyesi'nde karla mücadele ekipleri, akşam saatlerinde başlayan kar yağışıyla birlikte kesintisiz çalışma yaptı.
  Çankaya Belediyesi’nde karla mücadele ekipleri, akşam saatlerinde başlayan kar yağışıyla birlikte kesintisiz çalışma yaptı.

  Vatandaşların güvenliği açısından kaldırımları temizleyen ekipler de oluşturan Çankaya Belediyesi, kar nedeniyle oluşabilecek mağduriyetlerin önüne geçti. Çankaya Belediyesi, ayrıca vatandaşlardan gelen ihbarlara da anında müdahale etmek için seferber oldu.  

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler