16.4 C
Ankara
22.7 C
İstanbul
24 C
İzmir
Salı, Haziran 22, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerÇankaya Belediyesi Ramazan'da vatandaşın yanında

  Çankaya Belediyesi Ramazan’da vatandaşın yanında

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Yıl boyunca ihtiyaç sahiplerine gıda yardımları yapan Çankaya Belediyesi Ramazan’da vatandaşın yanında.

  Muhtarlıklar aracılığıyla belirlenen ihtiyaç sahibi vatandaşlar ile esnafa gıda kolisi dağıtımı devam ediyor. 

  İlçede belirlenen ihtiyaç sahibi vatandaşlara düzenli olarak gıda yardımları ulaştıran Çankaya Belediyesi, Ramazan ayında da yardımlarını sürdürüyor. Belirlenen ihtiyaç sahiplerine muhtarlıklar aracılığıyla gıda kolilerini ulaştıran Belediye, sosyal dayanışmaya devam edecek.

  Çankaya Belediyesinin dağıttığı gıda kolilerinde temel gıda ürünleri ile birlikte kolonya da bulunuyor. Vatandaşların yanı sıra kısıtlamalar nedeniyle işletmesini kapatmak zorunda kalan esnafa da destek elini uzatan Çankaya Belediyesi, esnaf odalarına da gıda kolisi dağıtıyor.

  Çankaya belediyesi ramazan'da vatandaşın yanında
  Çankaya Belediyesi Ramazan’da vatandaşın yanında

  TAŞDELEN: “HALKIMIZIN YANINDAYIZ” 

  Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Ramazan ayının dayanışma ve paylaşma ayı olduğunu belirterek; “İhtiyaç sahibi ailelerin yanı sıra salgın nedeniyle işyeri kapanan esnafımızın da yanındayız. Ayrıca, Ramazan ayı boyunca servise tamamen kapalı olan kafe ve restoranlarda çalışan vatandaşlarımıza da gıda kolisi desteği veriyoruz. Çankaya’da hiç kimse yalnız değildir. Biz, Çankaya Belediyesi olarak her zaman olduğu gibi halkımızın yanında olmaya devam edeceğiz” dedi. 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler