TRY - Türk Lirası
EUR
16,7983
USD
15,9038
GBP
19,8675
CNY
2,3762
11.2 C
Ankara
15.3 C
İstanbul
18.7 C
İzmir
21 Mayıs 2022, Cumartesi
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerÇankaya Belediyesi çocuklara beslenme takviyesi veriyor

  Çankaya Belediyesi çocuklara beslenme takviyesi veriyor

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Çankaya Belediyesi, sosyal belediyecilik hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Her yaştan ve her kesimden Çankayalıya dost elini uzatan Çankaya Belediyesi çocuklara beslenme takviyesi veriyor. 

  Çankaya Belediyesi, sosyal demokrat belediyecilik hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Ramazanda kurulan iftar çadırlarından Halk Kart’a, Gıda Kart’tan üniversite öğrencilerine akşam yemeğine kadar birçok projesiyle halkın her kesimini kucaklayan Çankaya Belediyesi, çocuklara yönelik de birçok çalışmayı hayata geçiriyor.  

  Çankaya belediyesi çocuklara beslenme takviyesi veriyor
  Çankaya Belediyesi çocuklara beslenme takviyesi veriyor

  Çocuklu ihtiyaç sahibi ailelere süt dağıtımı, kıyafet ve ayakkabı desteği veren Çankaya Belediyesi, ilkokul çağındaki çocuklara meyve suyu, poğaça ve karışık kuruyemiş gibi besinlerle beslenme konusunda da destek veriyor. Uygulamayı gelir düzeyi düşük mahallelerde hayata geçiren Çankaya Belediyesi, çocukların beslenme saati için kumanya dağıtımına başladı. “Çankayalı Çocuklar Sağlıkla Büyüyor” sloganıyla uygulamayı sürdüren Belediye, çocukların okuldaki beslenme saatleri için her gün farklı yiyeceklerden oluşan kumanyalarını sınıflarına kadar iletiyor.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler