TRY - Türk Lirası
EUR
17,5202
USD
16,8080
GBP
20,3413
CNY
2,5086
20.8 C
Ankara
22.7 C
İstanbul
28 C
İzmir
4 Temmuz 2022, Pazartesi
Diğer
  Ana SayfaHaberlerKültür ve SanatÇankaya Belediyesi 19 Mayıs'ı dolu dolu kutlayacak

  Çankaya Belediyesi 19 Mayıs’ı dolu dolu kutlayacak

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Çankaya Belediyesi 19 Mayıs’ı dolu dolu kutlamaya hazırlanıyor. Hafta boyunca ilçenin dört bir yanını bayraklarla süsleyen Çankaya Belediyesi, konser, bando ve halk oyunları gösterileriyle Başkentlilere unutulmaz bir bayram coşkusu yaşatacak.

  Çankaya’da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 103’üncü yılı kutlamaları Anıtkabir’in yanı başında Anıtpark’ta gerçekleşecek Mor ve Ötesi konseri ile taçlanacak.

  Çankaya belediyesi 19 mayıs'ı dolu dolu kutlayacak
  Çankaya Belediyesi 19 Mayıs’ı dolu dolu kutlayacak

  Çankaya Belediyesi her yıl olduğu gibi bu yıl da Başkentliler için dopdolu bir 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlaması hazırladı. Hafta boyunca ilçenin dört bir yanını bayraklarla süsleyen Çankaya Belediyesi, konser, bando ve halk oyunları gösterileriyle Başkentlilere bayram coşkusu yaşatacak.

  Çankaya Belediyesinin 19 Mayıs Otobüsü de ilçenin cadde ve sokaklarını marşlarla dolaşarak, Çankayalılara bayrak hediye edecek. Çankaya’da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 103’üncü yılı kutlamaları Anıtkabir’in yanı başında Anıtpark’ta gerçekleşecek Mor ve Ötesi konseri ile taçlanacak. Ücretsiz konser saat 20.00’de başlayacak.

  Sabah saatlerinde Atapark’ta düzenlenecek resmi törenle başlayacak kutlamalar, Bahçelievler 7. Cadde, Cebeci, Kızılay, İsmet İnönü Parkı, Güvenpark ve Kuğulu Park’ta düzenlenecek bando gösteriyle sürecek. Dünya şampiyonu Çankaya Belediyesi Halk Oyunları Ekibi HOY-TUR da Atapark, Güvenpark, İsmet İnönü Parkı ve Kuğulu Park’ta Çankayalılarla buluşacak.

  Çankaya belediyesi 19 mayıs'ı dolu dolu kutlamaya hazırlanıyor. Hafta boyunca ilçenin dört bir yanını bayraklarla süsleyen çankaya belediyesi, konser, bando ve halk oyunları gösterileriyle başkentlilere unutulmaz bir bayram coşkusu yaşatacak.
  Çankaya Belediyesi 19 Mayıs’ı dolu dolu kutlamaya hazırlanıyor. Hafta boyunca ilçenin dört bir yanını bayraklarla süsleyen Çankaya Belediyesi, konser, bando ve halk oyunları gösterileriyle Başkentlilere unutulmaz bir bayram coşkusu yaşatacak.

  BAŞKAN TAŞDELEN’DEN DAVET

  Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, “Birlikten güç doğuyor anlayışımızı milli bayram kutlamalarımızda da sürdürüyoruz. Büyük Atamızı anacağımız 19 Mayıs’ın 103’üncü yılını büyük bir coşkuyla ve hep birlikte tüm Ankaralılarla kutlamak istiyoruz. Tüm vatandaşlarımızı hem Çankaya’nın dört bir yanındaki bando ve halk oyunları gösterilerimizi izlemeye hem de  Anıtpark’ta gerçekleştireceğimiz Mor ve Ötesi konserimize davet ediyorum” diye konuştu.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler