16 C
Ankara
18.1 C
İstanbul
19 C
İzmir
Salı, Haziran 22, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerModa ve KadınCan Yaman, giyim markasının reklam yüzü oldu

  Can Yaman, giyim markasının reklam yüzü oldu

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Giyim markası TUDORS, reklam yüzü olarak son dönemin başarılı oyuncularından Can Yaman ile anlaştığını duyurdu.

  2 yıl sürecek tudors reklam yüzü iş birliği kapsamında Can Yaman gömlek reklamı için kamera karşısına geçti.

  Can Yaman reklam filmi ünlü oyuncunun farklı mekanlarda günlük hayat içinde yaşadıklarının konu edildiği, markanın da oyuncunun her anına eşlik ettiğine dikkat çekildi.

  Giyim markası TUDORS, reklam yüzü olarak son dönemin başarılı oyuncularından Can Yaman ile anlaştığını duyurdu.

  Yeni iş birliği ile ilgili konuşan Yaman, “TUDORS bilinirliğini her geçen gün daha da işte taşıyan bir marka. Bu projenin içinde olmaktan büyük bir keyif alıyorum” dedi. 2 yıl sürecek iş birliği hakkında görüşlerini sunan TUDORS CEO’su Yaşar Ayaydın, “TUDORS olarak Türkiye operasyonunu neredeyse tamamlamış, halen Türkiye dışında 13 ülkede operasyonu olan ve dünyanın en önemli gömlek markası olmayı hedefleyen bir firmayız. Hedeflerimize ilişkin kiminle iş birliği yapabiliriz diye baktığımızda, hem Türkiye’nin en önemli yıldızlarından hem de dünyada hemen hemen her ülkede tanınmış isimlerinden biri olan Yaman’ın bunun için en doğru kişi olduğunda karar verdik. Uluslararası hedeflerimize böylesi büyük bir yıldızla yaptığımız iş birliğinin büyük katkısı olduğuna inanıyoruz. Hem Can Yaman’a hem TUDORS’a hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler