TRY - Türk Lirası
EUR
19,285
USD
18,635
GBP
22,300
CNY
2,608
30 Kasım 2022, Çarşamba
Ana SayfaHaberlerYaşamÇalınan 118 koyunu jandarma buldu

Çalınan 118 koyunu jandarma buldu

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Iğdır’da çiftçi Yakup Koç’un (50) çalınan 118 koyununu jandarma buldu. 2 şüpheli gözaltına alınırken hayvanlar ise sahibine teslim edildi.

Merkeze bağlı Yaycı köyünde 15 Eylül gecesi Yakup Koç’un ağılından 118 koyun çalındı. Koç’un ihbarı üzerine İl Jandarma Komutanlığı Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT), çalışma başlattı. Arazide operasyon düzenleyen ekipler, koyunlarla birlikte 2 şüpheliyi yakaladı. Şüpheliler gözaltına alınırken, koyunlar ise sahibine teslim edildi.

Hayvanları bulunduğu için büyük sevinç yaşayan Yakup Koç, “Jandarma ekiplerine çok teşekkür ediyorum. Bunları kazanana kadar çok zorluklar çektim. Jandarmamız büyük çaba gösterdi, hepsinden Allah razı olsun” dedi.

Fikrinizi Belirtin

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler