TRY - Türk Lirası
EUR
17,6353
USD
17,1919
GBP
20,5768
CNY
2,5635
23.7 C
Ankara
28.7 C
İstanbul
28.7 C
İzmir
6 Temmuz 2022, Çarşamba
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYaşamBuz gibi suda yüzdüler

  Buz gibi suda yüzdüler

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Van’ın kış turizmine dikkat çekmek isteyen grup, kısmen donan Muradiye Şelalesi’nin döküldüğü noktada buz gibi suda yüzdü.

  Van Gölü Aktivistleri Derneği üyeleri, kentin doğal güzelliklerine dikkat çekmek için, her yıl binlerce kişinin ziyaret ettiği, ismini bulunduğu ilçeden alan Muradiye Şelalesi’nde belediyenin de desteğiyle etkinlik düzenledi. Dernek üyeleri, her mevsim farklı güzelliklere bürünen, şimdilerde ise kısmen donan şelalede halay çekip eğlendi. Hava sıcaklığının eksi 15 dereceye düştüğü bölgede dernek üyeleri, suyun döküldüğü noktada, buz gibi suda yüzdü.

  Buz gibi suda yüzdüler
  Buz gibi suda yüzdüler

  Van Gölü Aktivistleri Derneği Başkanı Dr. Erdoğan Özel, Muradiye Şelalesi’nin kışın donan görüntüsüyle ziyaretçilere seyrine doyumsuz bir manzara sunduğunu söyledi. Bölgenin tanıtımına ve kış turizmine katkı sunmak için böyle bir etkinlik düzenlediklerini anlatan Dr. Özel, çok güzel vakit geçirdiklerini, herkesi Van’ın güzelliklerini görmeyi beklediklerini söyledi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler