29.7 C
Ankara
29.8 C
İstanbul
38.7 C
İzmir
Cuma, Temmuz 30, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerBüyükşehir Mahmudiye'de beton yol hazırlıkları

  Büyükşehir Mahmudiye’de beton yol hazırlıkları

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, bu kapsamda Mahmudiye İsmetpaşa ve Türkmenmecidiye Mahalleleri arasında beton yol hazırlıklarına başladı.

  Kentin çeşitli noktalarında denenen ve Türkiye’de birçok yerel yönetim ile kuruma örnek olan yol çalışmalarını sürdüren Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Yaklaşık 5 kilometrede gerçekleştirilecek yol çalışmaları öncesi alt yapı çalışmalarını sürdüren Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi’ne bağlı ekipler, mekanik malzeme serimi ve sıkıştırma çalışmaları ile beton yola hazırlık yapıyor.

  Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Bu Kapsamda Mahmudiye İsmetpaşa Ve Türkmenmecidiye Mahalleleri Arasında Yol Hazırlıklarına Başladı.

  Alt yapı çalışmalarının bitmesinin ardından hemen -yol çalışmalarının başlayacağını belirten Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, sürücüleri çalışma yapılan alanlarda trafik işaret ve işaretçilerine uymaları konusunda uyardılar. 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler