23.5 C
Ankara
25.5 C
İstanbul
29.7 C
İzmir
Salı, Temmuz 27, 2021
Diğer
  Ana SayfaYerel HaberlerEskişehir BelediyesiBüyükşehir Belediyesi'nden YKS Öğrencileri için tramvay çözümü

  Büyükşehir Belediyesi’nden YKS Öğrencileri için tramvay çözümü

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Eskişehir Büyükşehir Belediyesi YKS Öğrencileri için Tramvay ve Otobüs Seferlerini Düzenledi

  Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, 26-27 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek
  Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na girecek adayların sınav yerlerine ulaşımda sorun
  yaşamaması için sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak 27 Haziran Pazar günü
  tramvaylar ve otobüs seferlerinde düzenleme yaptı.

  Eskişehir Büyükşehir Belediyesi YKS Öğrencileri için Tramvay ve Otobüs Seferlerini Düzenledi

  Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, 26-27 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na girecek adayların sınav yerlerine ulaşımda sorun yaşamaması için sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak 27 Haziran Pazar günü tramvaylar ve otobüs seferlerinde düzenleme yaptı.

  Sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda sınava girecek öğrencilere başarılar dileyen Büyükşehir Belediyesi yaptığı açıklamada 27 Haziran 2021 tarihinde gerçekleştirilecek LGS için tramvayların ve otobüslerin kullanımda olacağını belirtti. Açıklamada tramvayların Pazar günü sınava girecek adayların yanında bir refakatçısı ve istisna kapsamında olan vatandaşlar için seferlerine devam edeceği belirtildi.

  Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada otobüslerin ise hafta içi planına uygun çalışacağı, ilçe otobüslerin ve kırsal mahalle otobüslerin de seferlerine devam edeceği belirtildi. Açıklamada ilçelerden merkeze otobüslerin Pazar günü, Cumartesi günü sefer saatlerine uygun şekilde kalkacağı adayların sınav belgelerini göstermek koşuluyla yanlarında 1 refakatçi ile otobüsleri kullanabileceği kaydedildi.

  Otobüs ve tramvay seferlerinin güzergah ve saat bilgilerine www.eskisehir.bel.tr web sitesinden ulaşılabileceğini belirten Eskişehir Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, sınav süresince Kalabak sakalarının da müziğinin kapatılacağını ve o gün açık alanlarda çalışacak olan belediye personelinin, sınava girecek öğrencilerin dikkatinin dağılmaması için maksimum hassasiyet göstereceklerini ifade etti.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler