TRY - Türk Lirası
EUR
20,378
USD
18,820
GBP
22,674
CNY
2,778
4 Şubat 2023, Cumartesi
Ana SayfaHaberlerSpor HaberleriBüyükekşi, kulüp başkanları ile bir araya geldi

Büyükekşi, kulüp başkanları ile bir araya geldi

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Mehmet Büyükekşi, Spor Toto 1. Lig kulüp başkanları ile bir değerlendirme toplantısı yaptı.

Riva’da Başkan Mehmet Büyükekşi’nin ev sahipliğinde Spor Toto 1. Lig’de yer alan kulüplerin başkanlarının katılımıyla düzenlenen toplantıda; 1. Lig Kulüpler Birliği Derneği Başkanı Murat Özkaya ile birlikte TFF Başkan Vekili Yusuf Günay, Yönetim Kurulu Üyeleri Müslüm Özmen, Ali Düşmez, Hamit Altıntop, Talat Papatya ve Murat Şahin de yer aldı.

TFF ile kulüpler arasındaki görüşmede; hakem atama sistemi, VAR, hakem akademisi, yeni kurallar, ulusal lisans ve takım harcama limitleri ile gündemdeki diğer konularla ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. Toplantıda ayrıca kulüp başkanlarının talep ve önerileri ele alındı.

TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi ve Yönetim Kurulu Üyeleri, 6 Aralık’ta TFF 2. Lig, 16 Aralık’ta da TFF 3. Lig kulüp başkanlarıyla değerlendirme toplantıları yapmıştı. 

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler