TRY - Türk Lirası
EUR
20,452
USD
18,811
GBP
23,290
CNY
2,773
29 Ocak 2023, Pazar
Ana SayfaHaberlerİş DünyasıBürosit Vita'dan Adana'da lansman

Bürosit Vita’dan Adana’da lansman

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Bürosit Vita Adana Şubesi, Adana’da çok sayıda içmimar, mimar, iş insanı ve Türkiye’nin çeşitli yerlerinden gelen bayilerin katılımıyla lansman düzenledi. Lansman, yoğun katılımla sona erdi.

İş hayatının değişen koşullarına yönelik yaptığı çalışmalarla çalışanların motivasyon ve verimliliğini arttırmayı hedefleyen Bürosit Vita’nın Adana mağazasında düzenlediği lansmana Bürosit Genel Müdürü Turgay Çalışkan, Marka ve Pazarlama Müdürü Mehmet Kabran..

Bölge Satış Yöneticisi Muharrem Aslan, Marka Sorumlusu Şule Tunalı, Bölge Satış Sorumlusu Ziya Tanoğlu, İçmimarlar Odası Adana Şubesi yönetimi, içmimarlar, mimarlar, iş insanları ve Ankara, İstanbul, Mersin ve Gaziantep bayileri katıldı.

ÇALIŞMALARIMIZA HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYORUZ

Lansman programında konuşan Bürosit Vita işletme sahibi Zuhal Doğru Tok, “Öncelikle bugün burada bizleri yalnız bırakmadığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Türkiye’nin ilk ofis koltuğu üreticisi olan Bürosit ailesinin bir parçası olmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz.

Bürosit Vita’dan Adana’da lansman

Bürosit Vita ailesi olarak Adana ve Antalya mağazalarımızda çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.  Bu süreçte bana desteklerini esirgemeyen ağabeyim Ahmet Doğru’ya ve ablam Nihal Doğru’ya huzurlarınızda bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Şirketin Genel Müdürü Turgay Çalışkan ise “Bürosit olarak, iş ortamlarında verimliliği ve motivasyonu arttırmak adına yaptığımız yenilikçi çalışmalarımız ile sizlerin memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmayı hedeflemekteyiz.

Bu hedef doğrultusunda değerli iş ortaklarımızdan olan, Adana ve Antalya’da faaliyet gösteren, böyle güzel bir organizasyonu yaparak başarılı çalışmalarına bir yenisini daha ekleyen Vita Ofis ailesine huzurlarınızda şahsım ve Bürosit adına teşekkürlerimi iletiyorum” diye konuştu.

Tüm katılımcıların toplu fotoğraf çektirmesinin ardından düzenlenen lansman sona erdi.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler