TRY - Türk Lirası
EUR
19,654
USD
18,645
GBP
22,920
CNY
2,655
4 Aralık 2022, Pazar
Ana SayfaYazarlarBu milli takım bizim milli takım mı?

Bu milli takım bizim milli takım mı?

Fatih Tosun
Fatih Tosunhttps://haberton.com/
Fatih Tosun, 25 Aralık 1989 Elazığ doğumlu, evli 1 çocuk babası. Hobileri arasında Futbol, basketbol, binicilik ve yüzme var.

Haftanın Öne Çıkanları

Bu milli takım bizim milli takım mı?, evet malesef bu Milli Takım bizim bildiğimiz coşkulu, arzulu, ısıran, basan milli takımımız değil.

Dün akşam oynanan Faroe Adaları maçında yukarıda saydığımız özelliklerin hiç biri yoktu, sahada ruhsuz şekilde dolaşan bir takım vardı.

Kadro seçimi baştan beri tartışılan milli takımın, geldiğimiz noktada malesef oynadığı oyun da tartışılmaya başladı. Sahada ne oynadığımız bile belli değil, bir oyun planımız yok, tamamen Kerem ve İrfan’ın ileriye taşıdığı toplarla pozisyon bulma üzerine kurulu bir milli takım vardı sahada dün akşam.

Bu milli takım bizim milli takım mı?
Bu milli takım bizim milli takım mı?

Şunu kabul edelim ki, milli takımımız son Dünya Kupası elemelerinden bu yana formsuz, bunun üzerine yetersiz teknik ekip ve yönetim grubu da eklenince malesef bu tür sonuçlar kaçınılmaz oluyor. Kadro açıklandığı andan itibaren herkesin ortak eleştirisi, Berkan’ın neden alındığı yönünde idi. Dün de oynadığı süre boyunca bu eleştirileri haklı çıkardı. Kalecilerimiz lig başladığından beri formsuz ve Burak Yılmaz sonrası görüldü ki çok büyük bir forvet sıkıntımız da başladı malesef, elimizdeki forvetler yetersiz.

Milli takım yetkililerinin şapkayı önüne koyup düşünmesi gerekiyor çünkü bu form durumu ve bu oyuncu grubu ile önümüzdeki Avrupa şampiyonası da hayal gibi duruyor.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler