19.6 C
Ankara
24 C
İstanbul
26 C
İzmir
Pazar, Eylül 19, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYaşamBozayı yüzerken görüntülendi

  Bozayı yüzerken görüntülendi

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Erzurum’da baraj gölüne giren bozayı yüzerken görüntülendi

  Türkiye’yi etkisi altına alan kavurucu sıcaklar insanlar kadar doğada yaşayan hayvanları da olumsuz yönde etkiliyor. Erzurum’da baraj gölüne giren bir ayının dakikalarca yüzerek suyun keyfini çıkardığı anlar görüntülendi.

  Bozayi yuzerken goruntulendi - yaşam - haberton
  Erzurum Güllübağı Barajı

  Erzurum’un İspir ilçesinin Güllübağı Barajı‘nda görevli bir işçi, suda yüzen ayıyı görünce cep telefonu ile çekmeye başladı. Serinlemek için girdiği suda uzun süre yüzen bozayı, daha sonra gözden kayboldu. Bölgede bugüne kadar birçok ayı gördüğünü ancak yüzen ayıya ilk kez rastladığını söyleyen özel güvenlik görevlisi Mürsel Polat, “Dağdan bir ayının geldiğini gördüm. Onu izlerken baraj gölüne girdiğini gördüm. Bir av yakaladığını düşündüm ve köprünün üzerine çıkıp batığımda yüzdüğünü görünce şaşırdım. Bir süre yüzdükten sonra gözden kaybettim” diye konuştu.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler