TRY - Türk Lirası
EUR
20,559
USD
18,815
GBP
23,028
CNY
2,792
3 Şubat 2023, Cuma
Ana SayfaHaberlerYaşamBorispol Havaalanı'nda kalan 2 uçağımız Kayseri'de

Borispol Havaalanı’nda kalan 2 uçağımız Kayseri’de

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Ukrayna’da hava sahasının kapatılması nedeniyle Borispol Havaalanı’nda kalan A400M tipi 2 uçağın, ana üsleri Kayseri’ye intikale başladığını bildirdi.

Bakanlıktan yapılan açıklamada, “İnsani yardım götürmek ve vatandaşlarımızı tahliye etmek maksadıyla Ukrayna’ya giden ve hava sahasının kapatılması nedeniyle Borispol Havaalanı’nda kalan 2 adet A400M uçağımız ana üsleri olan Kayseri’ye intikale başlamıştır” denildi. 

Borispol havaalanı'nda kalan 2 uçağımız kayseri'de
Borispol Havaalanı’nda kalan 2 uçağımız Kayseri’de

MSB: 2 ADET A400M UÇAĞIMIZ KAYSERİ’YE EMNİYETLE ULAŞTI

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Ukrayna’da hava sahasının kapatılması nedeniyle Borispol Havaalanı’nda kalan A400M tipi 2 uçağın Kayseri’ye ulaştığını duyurdu. MSB’nin Twitter hesabından yapılan açıklamada, “Ukrayna’dan yola çıkan 2 adet A400M uçağımız ana üsleri olan Kayseri’ye emniyetle ulaştı” ifadelerine yer verildi.

Milli savunma bakanlığı (msb), ukrayna'da hava sahasının kapatılması nedeniyle borispol havaalanı'nda kalan a400m tipi 2 uçağın, ana üsleri kayseri'ye intikale başladığını bildirdi.
Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Ukrayna’da hava sahasının kapatılması nedeniyle Borispol Havaalanı’nda kalan A400M tipi 2 uçağın, ana üsleri Kayseri’ye intikale başladığını bildirdi.

‘KAHRAMAN PERSONELİMİZ, HAVAALANINDA KENDİLERİNİ BEKLEYEN AİLELERİNE KAVUŞTU’

Milli Savunma Bakanlığınca yapılan açıklamada, “İnsani yardım götürmek ve vatandaşlarımızı tahliye etmek maksadıyla Ukrayna’ya giden ve hava sahasının kapatılması nedeniyle Borispol Havaalanında kalan 2 adet A400M uçağımız 20 Aralık’ta ana üsleri olan Kayseri’ye ulaştı. Ukrayna’da kalan 2 adet A400M uçağımızı başarılı şekilde Kayseri’ye getiren kahraman personelimiz, havaalanında kendilerini bekleyen kıymetli ailelerine kavuşarak hasret giderdi” denildi.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler