TRY - Türk Lirası
EUR
19,636
USD
18,636
GBP
22,891
CNY
2,653
3 Aralık 2022, Cumartesi
Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerBora Duran Şile Bezi Şenliği'nde konser verdi

Bora Duran Şile Bezi Şenliği’nde konser verdi

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

33’üncü Uluslararası Şile Bezi Kültür ve Sanat Şenliği’nde şarkıcı Bora Duran konser verdi. Duran, annesi Dilek Yalçınduran’ı sahneye çağırdı. Anne ile oğlu ‘Unutamam Seni’ ve ‘Sevemedim Kara Gözlüm’ parçalarını seslendirdi.

Şile’nin yaz kış güzel olduğunu söyleyen Duran, “Ailem burada ben Şile’de oturuyorum” dedi. Konserde Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı ve İlçe Kaymakamı Mehmet Nebi Kaya sanatçıya günün anısına hediye verdi.

Ocaklı, Bora Duran ve orkestra arkadaşlarının Şile bezi gömleklerle sahnede olmasının kendilerini mutlu ettiğini dile getirdi. Ocaklı, Duran’ın annesinin Şile Belediyesi Musiki Cemiyeti’nde yer aldığını ve ailecek müzisyen olduklarını ifade etti. Duran ise gömleklerin çok rahat olduğunu ve herkese tavsiye ettiğini aktardı.

Fikrinizi Belirtin

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler