27.7 C
Ankara
22.9 C
İstanbul
29 C
İzmir
Cumartesi, Haziran 19, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYaşamBolu Belediyesi Meclisi'nde su zammı tartışması

  Bolu Belediyesi Meclisi’nde su zammı tartışması

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Bolu Belediyesi Meclisi’nde Başkan Tanju Özcan’ın su kullanım bedeline zam yapılmasının enflasyondan kaynaklandığını ifade etmesi, su zammı tartışmasına neden oldu. 

  Bolu Belediyesi Meclisi’nin Mayıs ayı oturumlarının ikincisi dün akşam saatlerinde Bolu Belediye Meclisi salonunda gerçekleştirildi. Kentteki su kullanım fiyatlarındaki artışın görüşüldüğü toplantıda Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, artışa karşı çıkan AK Parti grubu ile tartıştı. Su fiyatının artmasını enflasyonun yükselmesine bağlayan Başkan Özcan, “Ekonomi benim işim değil. Böyle ekonomi yönetimi mi olur? Ondan sonra suya niye zam yapıyorsun? diyorlar. Ben yapmıyorum hükümet yapıyor.” ifadelerini kullandı. Bu ifadeler AK Partili meclis üyelerinin tepkisine neden oldu.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler