TRY - Türk Lirası
EUR
20,495
USD
19,031
GBP
23,256
CNY
2,764
21 Mart 2023, Salı
Ana SayfaHaberlerİş DünyasıBoğaziçili dijital kuryeler sahada

Boğaziçili dijital kuryeler sahada

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Dijital Kurye Platformu’nun Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi ile yaptığı işbirliği kapsamında Boğaziçili dijital kuryeler sahada eğitim programı başlattı.

Dünyada dijital kontrat yönetimi alanında hizmet veren ilk şirket olan Dijital Kurye Platformu, Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi ile yaptığı işbirliği kapsamında sahada hizmet sağlayan kuryeleri için akademik eğitim programı başlattı. Şirket içi vizyon, müşteri memnuniyeti, kişisel verilerin korunması gibi birçok farklı konunun yer aldığı eğitim programını başarı ile tamamlayan kuryeler, Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi tarafından verilen başarı sertifikasına da sahip olacak.

İmzalatılmak istenen belgelerin, dijital olarak doğrulanan kişiler ile uzaktan ya da kuryeler aracılığıyla kapıda imzalatılmasını sağlayan Dijital Kurye Platformu, Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi iş birliği ile sahada hizmet veren kuryelerin niteliklerini artırmayı amaçlıyor.

Bu kapsamda eğitim sürecine dair bilgiler veren Dijital Kurye Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Hasan Keleş, “Dijital kuryeler, sadece bir evrakın imzalanmasından değil, aynı zamanda imzalayan kişinin biyometrik olarak doğrulanmasından da sorumlu olduklarından dolayı, diğer kurye hizmetlerinden ayrışıyor.

Bu nedenle biz de sahada hizmet sağlayan kuryelerimizin farklı bir profilde olması gerektiğini düşündük ve bu kapsamda Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi ile yaptığımız görüşmeler sonucunda bir akademik eğitim programı başlattık” diye konuştu. 

Boğaziçili dijital kuryeler sahada
Boğaziçili dijital kuryeler sahada

“Eğitimi Başarıyla Tamamlayan Dijital Kuryeler Sertifikaya Sahip Oluyor”

Eğitim kapsamında şirket içi vizyon ve sorumluluklar, müşteri odaklı hizmet, kişisel verilerin korunması gibi birçok farklı konunun yer aldığını dile getiren Hasan Keleş, “Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi eğitmenleri tarafından verilen akademik eğitimlerin yanı sıra Dijital Kurye Platformu olarak kuryelerimize, sahada gerçekleştirdiğimiz hizmetin detaylarını içeren teknik eğitim videoları da hazırladık” dedi. 

Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi tarafından hazırlanan eğitimlere ve eğitimlerin sonunda da yeterlilik sınavına giren kuryelerin başarılı olması halinde sertifikaya da sahip olduğunu dile getiren Hasan Keleş, sözlerine şu şekilde devam etti: “Bütün bu sürece binaen Dijital Kurye Akademi Platformu isimli bir portal oluşturduk. Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi’nin sunmuş olduğu içeriklerin yanı sıra kuryelerimiz benzer eğitimlerden de bu portal aracılığıyla yararlanıyorlar.

Bütün bu serüvende amacımız, son bulmayan ve her daim yeniliğe, gelişime açık bir eğitim süreci tasarlamak. Üstelik Dijital Kurye Akademi Platformu sadece yurtiçinde değil, küresel ölçekte gerçekleştireceğimiz projelerde yer alacak arkadaşlarımız için bir gelişim portalı olarak da hizmet verecek.” 

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler