13.2 C
Ankara
14 C
İstanbul
12.6 C
İzmir
Salı, Nisan 20, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerBitki Satış Noktasından vatandaşa jest

  Bitki Satış Noktasından vatandaşa jest

  Avatar
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Okunmalı

  Çankaya Belediyesi kendi seralarında ve kendi işçileriyle ürettiği çiçekleri Bitki Satış Noktasında sembolik bir fiyatla vatandaşlara ulaştırıyor. 

  Evini ya da işyerini renklendirmek isteyen vatandaşlar satın aldıkları çiçeklerle süsleme imkanı buluyorlar. 

  Çankaya Belediyesinin Uğur Mumcu Parkı içinde bulunan seralarında üretim ara vermeden sürüyor. Parkları süsleyen kışlık ve yazlık çiçekleri kendi işçileriyle en uygun maliyetle üreten Çankaya Belediyesi, açtığı “Bitki Satış Noktası” ile artık vatandaşlara satış da yapıyor. 

  Bitki satış noktasından vatandaşa
  Bitki Satış Noktasından vatandaşa

  Belediye, parklarında kullanmak üzere yetiştirdiği bitki ve çiçeklerinin satışını yapacak mağazasını serasının bulunduğu Çukurambar’daki Uğur Mumcu Parkı’nda açtı. Sembolik rakamlarla çiçek ve süs bitkisi satışının başladığı mağazada, iç mekan bitkileri de satışa sunuldu. 

  TAŞDELEN: “HER ŞEY HALKIMIZ İÇİN” 

  Çankaya Belediyesinin halk için çalışan, üreten bir belediye olduğunu ifade eden Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, “Çankayalıların tek bir kuruşunu israf etmiyor, halkımızın yararına kullanıyoruz. Seralarımızda işçilerimizin alın teriyle ürettiği çiçekleri parklarımıza dikiyoruz. Bu seralarımızda ürettiğimiz bitki ve çiçekleri de şimdi vatandaşlarımızın hizmetine sunduk” dedi. 

  Çankaya belediyesi kendi seralarında ve kendi işçileriyle ürettiği çiçekleri bitki satış noktasında sembolik bir fiyatla vatandaşlara ulaştırıyor.
  Çankaya Belediyesi kendi seralarında ve kendi işçileriyle ürettiği çiçekleri Bitki Satış Noktasında sembolik bir fiyatla vatandaşlara ulaştırıyor. 

  Piyasanın çok altında sembolik bir ücretle vatandaşlara hizmet veren Bitki Satış Noktası pazartesi günleri hariç 09.00-18.00 saatleri arası hizmet veriyor.  

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler