TRY - Türk Lirası
EUR
17,4798
USD
16,7614
GBP
20,2897
CNY
2,5013
21.1 C
Ankara
22.6 C
İstanbul
29 C
İzmir
3 Temmuz 2022, Pazar
Diğer
  Ana SayfaHaberlerİş DünyasıBitdefender, EDR raporunda 'en iyiler' arasında

  Bitdefender, EDR raporunda ‘en iyiler’ arasında

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Siber güvenlik şirketi Bitdefender Antivirüs, Forrester Research’ün uç nokta tespiti ve yanıt sağlayan çözümlerini değerlendiren EDR raporunda ‘en iyiler’ olarak seçildi.

  “Forrester Wave: Uç Nokta Tespiti ve Yanıt Sağlayıcıları, Q2 2022” başlıklı raporda, güvenlik profesyonellerinin ihtiyaçları adına doğru çözümü seçmelerine yardımcı olmak için her bir EDR ürününü nasıl değerlendirdiğini göstermek için Analiz Yetenekleri, Ürün Vizyonu, Ürün Güvenliği, ATT&CK uyumu ve daha fazlasını içeren 20 ayrı kritere dayalı olarak 15 EDR çözümü değerlendirildi.

  Forrester, tümü tek bir konsoldan yönetilen uç nokta koruması (EPP), uç nokta algılama, yanıtlama ve gelişmiş risk analitiği içeren bütünleşik güvenlik platformu Bitdefender GravityZone Ultra’yı değerlendirdi

  Bitdefender edr raporunda en iyiler arasinda 1 - i̇ş dünyası - haberton
  Bitdefender, EDR raporunda ‘en iyiler’ arasında

  HER KURULUŞ İÇİN SİBER GÜVENLİK ÖNLEMİ KRİTİK ÖNEME SAHİP

  “Gelişmiş siber güvenlik saldırılarının yaygınlaşmasıyla birlikte her büyüklükteki kuruluşun, tüm uç nokta altyapılarında güçlü tehdit önleme, algılama ve yanıt verme yeteneklerine sahip olmaları çok önemlidir” diyen Bitdefender’in Türkiye distribütörü Laykon Bilişim’in Operasyon Direktörü Alev Akkoyunlu, “Forrester’ın Bitdefender’i EDR pazarında güçlü bir oyuncu olarak tanımasından memnunuz. Bu sonucun, çözümümüzün tehditleri belirleme, analiz etme ve hızla düzeltmeye yönelik çok katmanlı koruma yeteneklerini vurgulayarak, kuruluşların fiziksel, sanal ve bulut ortamlarında daha dirençli ve esnek olmalarına yardımcı olduğuna inanıyoruz” ifadelerinde bulundu.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler