TRY - Türk Lirası
EUR
20,452
USD
18,811
GBP
23,325
CNY
2,773
28 Ocak 2023, Cumartesi
Ana SayfaYazarlar"Biöğretmen anneyi" tanımak Deniz Öz

“Biöğretmen anneyi” tanımak Deniz Öz

İlknur Polat
İlknur Polathttps://haberton.com/
İlknur Polat, 23.09.1977 Sakarya doğumlu, İşletme ön lisans sonra Anadolu Ünv. işletme fakültesini bitirdi. Özel şirketlerde muhasebe sorumlusu olarak çalıştı şu an 2. üniversite olarak adalet okuyor 2.sınısfta yazmayı ve okumayı çok seviyor. Hukuk okumak gibi bir hayali var.

Haftanın Öne Çıkanları

Merhaba sevgili okurlarım bugün sizlere genç yetenekli biöğretmen anneyi anlatmak istiyorum.

Eğitimli bir o kadar da kızına düşkün tüm bunların yanında kızıyla geçirdiği vakitleri oyunları anıları hepsini paylaştığı güzel bir sayfa oluşturmuş. İsmi Biöğretmen anne oldukça keyifli bir sayfa, çalışan annelerinde ilgi duyduğu bu sayfada çok güzel sunulmuş hikâyeler ve paylaşımlar oluşturulmuş.

“Biöğretmen anneyi” tanımak Deniz Öz

Çalışan bir annenin saatleri oldukça değerlidir. Çünkü kendine ve çocuklarına ayırmak istediği saat sınırlıdır. Anneler bazen yetemezler kendilerini yetersiz görürler. Mutsuz olurlar çevre bakısı bazen eş tarafından gösterilmeyen bir destek onu daha da kötü hissetmesine sebebiyet verebilir.

Deniz Öğretmen özel eğitimde görevlidir. Yoğun iş temposuna rağmen evine geçtiğinde kızıyla yaptığı oyunlar, okunan masallar ya da boyamalar en güzel kaliteli vakitleri takipçileriyle paylaşıyor. Kendisine sorduğum sualler şunlardır.

Bu sayfayı oluşturmanızdaki amacınız nedir?

Amacım sadece kızıma anılarımızı bırakmaktı. Beraber yaptıklarımız gittiğimiz yerler, ve fotoğraflarımızı sayfada biriktirip büyüdüğünde ona tek tek göstererek anlatacaktım. Paylaşım yapmaya başladım. Sonra bir gün eve misafirimiz geldi.

Merhaba sevgili okurlarım bugün sizlere genç yetenekli biöğretmen anneyi anlatmak istiyorum.
Merhaba sevgili okurlarım bugün sizlere genç yetenekli biöğretmen anneyi anlatmak istiyorum.

Sohbet ederken kızımla ilgili bir konuda “Daha ilk çocuğun bilmezsin tecrübesizsin” dedi. Kızım doğduğundan beri aynı cümleyi duymak beni oldukça üzmüştü. Karakter olarak yenilgiyi kabul etmeyen biriyim o anda dedim ki bunun bir kitabı olmalı yani en doğru çocuk büyütme ve yetiştirme yöntemlerini öğrenmeliyim. Hâlbuki ben bir öğretmenim çocuk gelişimi ve eğitimine dair bir sürü eğitim aldım ve okudum. Anne olmak bir başkaymış. Ogün den sonra en ufak öğrendiğim detayları paylaşmaya başladım ve sayfa böylece oluşmuş oldu.

Sayfada anne kız ilişkilerini yansıtırken hedefinizi belirliyor musunuz yoksa kendiliğinden mi gelişiyor?

Yeni nesil anneleri daha bilinçli farkındalığı olmalıdır. Bilgi kuşağı çocukları bizim neslimize benzemiyor. Bu çocuklara yeterli olabilmemiz için kendimizi çok daha fazla geliştirmeliyiz. Çocuk yetiştirmek çok farklı bir olaydır. İyi yetişmiş çocuklara ve eğitimli merak eden kendini geliştiren araştıran bir nesille ihtiyacımız var. Farklı projelerime sayfamda devam edeceğim.

Kendisine yaptığı çalışmalarda başarılar diliyorum şeker görünümlü kızıyla güzel hikâyelerde buluşmak dileğiyle.

Unutmayalım iyi evlatlar iyi sağlıklı bir ailede büyür sevgiyle kalın .

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler