TRY - Türk Lirası
EUR
20,581
USD
19,072
GBP
23,369
CNY
2,780
24 Mart 2023, Cuma
Ana SayfaHaberlerİş DünyasıBingX’e ‘TradingView En İyi Borsa’ ödülü

BingX’e ‘TradingView En İyi Borsa’ ödülü

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Kripto borsa şirketi BingX, piyasa analizi platformu TradingView’in 2022 Broker Ödüllerinde üst üste ikinci kez ‘En İyi Borsa’ seçildiğini duyurdu.

Şirket, 2022 yılında, yıllık bazda işlem hacminde yüzde 280 istikrarlı büyüme, kullanıcı tabanında yüzde 350’nin üzerinde genişleme ve 7 dilde (Portekizce, Almanca, Farsça, Tayca, Arapça, Fransızca ve İtalyanca.) destek hizmeti gibi gelişmeler gösterdiğini açıklamıştı. Şirket, Copy Trade işlemlerde yaklaşık 4 milyon takipçiyle 8 binden fazla profesyonel trader’a ulaşıldı ve 130 milyon Copy Trade işlemini gerçekleştirdiğini duyurmuştu.

Bingxe ‘tradingview en iyi borsa odulur - i̇ş dünyası - haberton
Bingx’e ‘tradingview en i̇yi borsa’ ödülü

BingX, kripto inovasyonlarında liderliğini sürdürerek hem profesyonel hem de yeni trader’lara daha iyi hizmet sunmak hedefiyle 2022 yılında birçok ürününü kullanıma sunduğunu dile getirdi.

Ödüle ilişkin değerlendirme yapan BingX Halkla İlişkiler ve İletişim Direktörü Elvisco Carrington,  “BingX, üst üste ikinci kez En İyi Kripto Broker/Borsa olarak tanınmaktan gurur duyuyor. Sadakatli müşterilerimizin ve hayranlarımızın desteği olmadan bunların hiçbiri mümkün olamazdı. Değişim kapıda, yeni zorluklar için kolları sıvadı ve katlanarak büyümeye devam edecek. Güvenlik ve şeffaflık en önemli önceliklerimiz. Daha parlak bir 2023’ü başlatmak için güven ve güçle küresel ekonomik toparlanma için lider bir kripto borsası olarak hizmet edeceğiz” dedi.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler