TRY - Türk Lirası
EUR
20,416
USD
18,811
GBP
23,254
CNY
2,787
31 Ocak 2023, Salı
Ana SayfaHaberlerİş DünyasıBingx 2022'de kullanıcı sayısında yüzde 350 büyüdü

Bingx 2022’de kullanıcı sayısında yüzde 350 büyüdü

Tuğba Öztürk
Tuğba Öztürkhttps://haberton.com
Ankara doğumlu, Gazi Üniversitesi Basın Yayın mezunu, Medya ve İletişim konularına ilgili olan Haberton Muhabiri!

Haftanın Öne Çıkanları

Kripto para borsası Bingx 2022’de kullanıcı tabanının yüzde 350’nin üzerinde büyüdüğünü duyurdu.

Önemli olayların ve değişikliklerin gerçekleştiği 2022 yılının kripto borsaları adına da zorlu geçtiği belirtildi. Şirket, tüm yaşanan olaylara rağmen PR Yönetimi, Ürün Geliştirme, Müşteri Hizmetleri gibi alanlarda bünyesine Almanya, Güney Kore, Türkiye, Vietnam, Rusya ve İspanya’da 200’den rol pozisyona işe alım gerçekleştirdi.

BRACİC: KRİPTO ENDÜSTRİSİNİN DAHA PARLAK BİR GELECEĞE YOL AÇACAĞINA İNANIYORUZ

“2022 herkes için zordu. Birçoğu için hayat değişti fakat değişmeyen şey umut. Zorlu geçen bu yılı rahatlıkla atlattığımızdan dolayı gurur duyuyoruz.” diyerek açıklamada bulunan BingX Global Pazarlama ve Ortaklıklardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Hasan Bracic, şunları ekledi:

“Geçtiğimiz yıl en büyük kazancımız; azim ve birliktelik oldu. BingX, çıkabilecek her türlü zorluğa karşı önlemlerini almakta geri durmayacak. BingX, küresel ekonomik iyileşme için lider bir kripto borsası olarak hizmet etme konusunda daha fazla güvene ve güce sahip olacağız. Ve kripto endüstrisinin kesinlikle daha parlak bir geleceğe yol açacağına inanıyoruz.”

Bingx 2022’de kullanıcı sayısında yüzde 350 büyüdü

BİNGX, 2022’DE ‘10 MİLYON DOLARLIK BİR İNSANİ YARDIM FONU’ DUYURDU

Eylül 2022’de BingX, platformun genel güvenliğini ve risk kontrolünü iyileştirmek için Hackenproof’ta açık uçlu hata ödül programları başlattı. MAZARS tarafından doğrulanan Rezerv Kanıtı raporunu yayınlayarak ek şeffaflık ve güvence sağladı. Kripto ekosisteminde potansiyel kamu krizlerini önlemek ve hırpalanmış yatırımcılara yardımcı olmak için BingX iflas eden borsaların zarar gören tüm ortaklara yardımcı olmak için 5 milyon dolar büyüklüğünde bir “Özel Yardım Fonu” kurdu. Bu dönem içerisinde BingX oluşturduğu güven çemberi nedeniyle ciddi bir büyüme kaydetti. Aynı ay içinde BingX, insani çabalar için dünya çapındaki hayır kurumlarının bağışlarına, kamu refah faaliyetlerine ve afet yardımına tahsis edilecek “10 milyon dolarlık bir insani yardım fonu” duyurdu.

BingX global bir borsa olma adına Portekizce, Almanca, Farsça, Tayca, Arapça, Fransızca ve İtalyanca- 7 farklı dilde daha hizmet vermeye başladı, Bugüne kadar BingX, 13 dilde 150’den fazla ülkede milyonlarca kişilik bir topluluk oluşturdu. Hibrit bir özellik olan BingX Feed ile doğrulanmış trader’ların grafik analizlerini, teknik taktiklerini ve makalelerini yayınladıkları bir sosyal platform oluşturdu.

Kasım 2022’de BingX, TOKEN2049 Londra’ya sponsor oldu ve yanı sıra Sumsub ve Chainup ile büyük bir Blok zincir kokteyl partisine ev sahipliği yaptı. Dünya çapında futbol taraftarlarını 2022 Dünya Kupası’nı BingX ile çevrim dışı olarak maç programına göre izlemeye ve kutlamaya davet etti.

2022 yılının ikinci yarısında yeni strateji dönüşünü duyuran BingX; “en iyi sosyal ticaret borsası” söyleminden “lider bir kripto borsası” geçiş sağlamıştı. Bu dönüşümün arkasında yatan misyon olarak “kullanıcıları için güvenilir ve şeffaf hizmet sağlamak, kriptoyu herkes için erişilebilir ve kolay hale getirmektir” nitelendirdiğini ifade etmişti. “Bir sonraki milyar kripto kullanıcısı için bir ağ geçidi olma” hedefiyle BingX 2022 yılında Signal Trading, Copy Trade Sübvansiyon Kupon, Futures Grid Trading, ve Sonsuz Grid robotu gibi kripto piyasasında yenilikçi bir çok ürününü kullanıma sundu.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler