TRY - Türk Lirası
EUR
17,5319
USD
17,2312
GBP
20,5157
CNY
2,5688
27.5 C
Ankara
25.5 C
İstanbul
30 C
İzmir
6 Temmuz 2022, Çarşamba
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYaşamBilecik'te sağanak; 4 araç hasar gördü

  Bilecik’te sağanak; 4 araç hasar gördü

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Bilecik’te sağanak nedeniyle altyapı çalışmaları için sokağa atılan toprak ve mıcır kayarken, 4 araçta hasar meydana geldi. 

  Bilecik’te gece yarısından sonra etkili olan sağanak, hayatı olumsuz etkiledi. İsmetpaşa Mahallesi Futbol Sokak’ta belediye ekiplerince altyapı çalışmaları için atılan toprak ve mıcır kaydı. Toprak kayması nedeniyle park halindeki 4 araç hasar gördü.

  Sokağa gelerek inceleme yapan Belediye Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı, “Çok üzücü bir durum yaşadık. Aşırı bir yağış sonucu altyapı için serdiğimiz malzemede doğal olarak kaymalar oluştu ama bu durumdan mağdur olan tüm vatandaşlarımızın sonuna kadar yanındayız. Ekiplerimiz hemen seferber oldu ve çok hızlı müdahale etmeye başladılar.

  Bilecikte saganak 4 arac hasar gordu - yaşam - haberton
  Bilecik’te sağanak; 4 araç hasar gördü

  Şu anda da mağduriyetler gideriliyor. Bildiğiniz gibi bu bir doğal afet ama elimizden ne geliyorsa yapıyoruz. Vatandaşlarımızın yanındayız. Malzemenin kaymasından dolayı 4 araçta hasar oluştu. Çekicilerimiz burada halihazırda vinç getirdik. Şu an şehir merkezi ile alakalı tarafımıza ulaşan bir sorun yok. Mağduriyetleri gidermeye çalışıyoruz” dedi.

  Öte yandan kentte kuvvetli yağış nedeniyle birçok iş yerini de su bastı. 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler