TRY - Türk Lirası
EUR
17,4077
USD
16,7438
GBP
20,1623
CNY
2,4987
20.9 C
Ankara
26.6 C
İstanbul
33 C
İzmir
1 Temmuz 2022, Cuma
Diğer
  Ana SayfaHaberlerSpor HaberleriBilardoda Baha şampiyonluğa ulaştı

  Bilardoda Baha şampiyonluğa ulaştı

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Verhoeven Cup İstanbul Şöhretler Karması 3 Bant Bilardo Turnuvası finalinde oyuncu Dağhan Külegeç ile karşılaşan şarkıcı Baha şampiyonluğa ulaştı.

  Bilardo Akademisi’nin ev sahipliğinde 31 Mayıs’ta başlayan ve 3 gün süren Verhoeven Cup İstanbul Şöhretler Karması 3 Bant Bilardo Turnuvası sona erdi. Turnuvanın ilk gününde “Survivor” şeklinde karşılaşan ünlüler, 4’erli gruplara ayrılarak kozlarını paylaştı. Her grupta 2 kişinin elendiği karşılaşmalarda 2 kişi bir üst tura çıktı. İkinci gün yapılan elemeler sonrasında ise 4 kişi finallere kaldı.

  Son gün yapılan final karşılaşmalarına müzisyen Sarper Semiz, oyuncu Dağhan Külegeç, Prof. Dr. Tayfun Akkaya ve ünlü şarkıcı Baha katıldı. Kıyasıya geçen karşılaşmanın son dakikalarında Dağhan Külegeç, rakipleri karşısında kapanması zor gözüken bir fark açtı. Son vuruş haklarında sahneye çıkan Baha, büyük bir sürprize imza atarak 27 “Survivor” sayısı topladı.

  Bilardoda baha şampiyonluğa ulaştı
  Bilardoda Baha şampiyonluğa ulaştı

  Dağhan son vuruş hakkında sayı farkını kapatamayınca, Baha turnuvanın şampiyonu oldu. Turnuvada Dağhan Külegeç ikinci, Prof. Dr. Tayfun Akkaya üçüncü ve müzisyen Sarper Semiz dördüncü oldu. Turnuvanın şampiyonu Baha’nın 1’incilik plaketi ve 5 bin TL’lik ödülünü Bilardo Akademisi’nin sahibi Erol Baydemir takdim etti. Sanatçı Baha, aldığı ödülü bağışlayacağını söyledi.

  Turnuvada mücadele eden sanatçılardan Dağhan Külegeç, Baha, Sarper Semiz, Can Özsobay, Cengiz Baltepe ve Bülent Özdemir açıklamalarda bulundular. Bilardonun çok keyifli bir spor olduğu söyleyen ünlü isimler, herkesi bilardo oynamaya davet ettiler.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler