TRY - Türk Lirası
EUR
20,780
USD
19,052
GBP
23,485
CNY
2,790
23 Mart 2023, Perşembe
Ana SayfaHaberlerBeyoğlu'nda yılbaşı temizliği

Beyoğlu’nda yılbaşı temizliği

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Beyoğlu Belediyesi, yılbaşı eğlencesinin vazgeçilmez adreslerinden olan Beyoğlu’nda yılbaşı gecesi ve yeni yılın ilk gününde herhangi bir olumsuzluğun yaşanmaması için hazırlıklarını tamamladığını duyurdu.

Yılbaşı gecesinde İstiklal Caddesi ve caddeye bağlantılı tüm ara sokaklar başta olmak üzere Talimhane, Taksim Meydanı, Kule Meydanı, Galipdede Caddesi, Mumhane Caddesi ve Karaköy’de programlı şekilde temizlik çalışmaları yapılacak. Sistemli bir şekilde yürütülecek çalışmalarda 32 araç ve 131 personel görev yapacak. 

İSTİKLAL CADDESİNDE İLAVE TEDBİR ALINACAK

Yapılan program doğrultusunda yoğunluğun en fazla olduğu İstiklal Caddesi ve caddeye bağlanan tüm sokaklardan ilave önlem alınacak. İstiklal Caddesi’nde program gereği çöp toplama saati gece 22.00 olmasına rağmen, artacak insan yoğunluğu düşünülerek, mini çöp araçlarıyla caddeye ve caddeye bağlanan ara sokaklara giriş yapılacak, çöplerin hızlı ve kolay şekilde toplanması sağlanacak. Ayrıca oluşturulan 20 kişilik hazır ekiple birlikte, yoğun olması beklenen İstiklal Caddesi ve caddeye bağlanan (103 ara sokaktan) tüm ara sokaklardan el marifetiyle çöplerin taşınması sağlanacak.

Beyoglunda yilbasi temizligin - haberler - haberton
Beyoğlu’nda yılbaşı temizliği

CADDE VE SOKAKLAR DETERJANLI SUYLA YIKANACAK

Çöp toplama çalışmalarının ardından süpürme araçları ve elle süpürme hizmeti sunan personellerle detaylı temizlik yapılacak. Yeni yılın ilk günüyle birlikte İstiklal Caddesi ve caddeye bağlanan 103 ara sokak deterjanlı suyla özenle yıkanacak. Yıkama çalışmaları 8 araçla eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek. Yapılacak özverili çalışmalarla ilçe sakinlerine ve ilçeyi ziyaret eden vatandaşlara yeni yılın ilk gününde tertemiz bir Beyoğlu sunulmuş olacak.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler