16.6 C
Ankara
19.9 C
İstanbul
21.1 C
İzmir
Çarşamba, Nisan 14, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerEvlenen Çiftlere İstanbul Sözleşmesi kartı

  Evlenen Çiftlere İstanbul Sözleşmesi kartı

  Avatar
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Okunmalı

  Beşiktaş Belediyesi, kadına yönelik şiddet ve aile içi şiddetin önlenmesi konusunda farkındalığı artırmak amacıyla, evlenen çiftlere evlilik cüzdanının yanında İstanbul Sözleşmesi kartı vermeye başladı.

  Uygulamayı, hafta sonu kıydığı nikahla Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat başlattı.

  Beşiktaş Belediyesi, kadına yönelik şiddet olaylarının artması sonrası farkındalık oluşturmak için, evlenen çiftlere evlilik cüzdanının yanında İstanbul Sözleşmesi kartı vermeye başladı. Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, geçen hafta sonu kıydığı nikahta çiftlere evlilik cüzdanının yanında şiddetsiz bir toplum hedefiyle İstanbul Sözleşmesi kartı takdim etti.

  Beşiktaş belediyesi, kadına yönelik şiddet ve aile içi şiddetin önlenmesi konusunda farkındalığı artırmak amacıyla, evlenen çiftlere evlilik cüzdanının yanında i̇stanbul sözleşmesi kartı vermeye başladı.
  Beşiktaş Belediyesi, kadına yönelik şiddet ve aile içi şiddetin önlenmesi konusunda farkındalığı artırmak amacıyla, evlenen çiftlere evlilik cüzdanının yanında İstanbul Sözleşmesi kartı vermeye başladı.

  Bundan sonra kıyılan tüm nikahlarda çiftlere İstanbul Sözleşmesi kartının verileceğini ifade eden Başkan Rıza Akpolat, “Bugün Gözde Aydın ve Barış Çapan çiftinin nikah töreninde en mutlu anlarına ortak olduk. Kendilerine evlilik cüzdanının yanında İstanbul Sözleşmesi kartımızı da teslim ettik. Çünkü İstanbul Sözleşmesi aileye karşı tehdit değil, aksine hepimiz için çok önemli bir kazanımdır’’ dedi.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler