TRY - Türk Lirası
EUR
18,2290
USD
18,0630
GBP
21,5584
CNY
2,6618
23 C
Ankara
25.6 C
İstanbul
30 C
İzmir
19 Ağustos 2022, Cuma
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYaşamBeşiktaş'ta atık kağıt yüklü kamyon devrildi

  Beşiktaş’ta atık kağıt yüklü kamyon devrildi

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Beşiktaş’ta atık kağıt yüklü kamyon yokuştan inerken yan yattı. Ölenin ya da yaralananın olmadığı kaza, araç kamerasına yansıdı.

  Kaza, Beşiktaş Sakızağacı Sokak üzerinde saat 12.40’ta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Cemal Gürel’in kullandığı atık kağıt yüklü kamyon, yokuş aşağıya dönmeye çalışırken yan yattı. Şoför ve yanındaki arkadaşı kendi imkanları ile kamyondan çıktı. Kamyonun devrilme anı ise araç kamerasına yansıdı. Görüntülerde yokuş başında bekleyen kamyonun sola doğru yan yatması görülüyor. Daha sonra da şoför ve arkadaşı kamyondan çıkıyor.

  Kamyon şoförü Cemal Gürel “Biz buradan geliyorduk. Yoldan geçen diğer araca yol verdik. O da burada bekledi. Geç dedik geçmedi. Kamyon da durduğu yerde yan yattı. Yaralanan yok. Biz iyiyiz” dedi.

  Devrilen kamyonun kaldırılması için çekicinin gelmesi bekleniyor.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler