TRY - Türk Lirası
EUR
19,634
USD
18,634
GBP
22,920
CNY
2,653
3 Aralık 2022, Cumartesi
Ana SayfaHaberlerYaşamBelgrad Ormanı girişinde araç kuyruğu

Belgrad Ormanı girişinde araç kuyruğu

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

İstanbul’da hafta sonu güzel havada doğada zaman geçirmek isteyenler Belgrad Ormanı’na akın etti. Belgrad Ormanı girişinde kilometrelerce uzunluğunda araç kuyruğu oluştu. 

Aileleriyle piknik yapmak isteyen İstanbullular, Sarıyer Bahçeköy’de bulunan Belgrad Ormanı girişinde kilometrelerce uzunluğunda araç kuyruğu oluşturdu. Belgrad Ormanı’nın içinden geçen Bahçeköy Kemerburgaz yolunda ise trafik durma noktasına geldi.  

Belgrad Ormanı girişinde araç kuyruğu
Belgrad Ormanı girişinde araç kuyruğu

Ailesiyle birlikte vakit geçirmek için geldiklerini söyleyen Eser Altın, “Bugün çok güzel bir gün. Hep beraber ailece yemeğe geldik, eğleniyoruz. Her şey güzel, insanlar olabildiğince, bu şartlar altında iyi olmaya çalışıyorlar” dedi.  Doğada rahatlamak için geldiklerini ifade eden Özkan İnci ise, “Sabah sakindi ama, şu an inanılmaz yoğunlaştı. Tabii insanlar İstanbul’un bu betonarme yoğunluğundan kaçıp buraya geliyor. Bu da çok normal bir şey” diye konuştu. 

Piknik yapmak için araçları ile Belgrad Ormanı’na girmeye çalışanlar, trafik yoğunluğundan dolayı sıkıntı yaşadı. Nerdeyse durma noktasına gelen trafikte ilerlemeye çalışan Nizam Kartal, “İlerlemekte güçlük çekiyoruz. Sadece iki gişe var. Bu gişeleri genişletmeleri lazım. Alternatif yol yapmaları lazım” dedi. 

Göztepe’den geldiğini söyleyen Turgay Karataş da, “Yapacak bir şey yok. İstanbul’dan ancak bu şekilde çıkabiliyoruz” dedi.  

Fikrinizi Belirtin

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler