TRY - Türk Lirası
EUR
18,5250
USD
17,9489
GBP
21,9075
CNY
2,6612
24 C
Ankara
23.6 C
İstanbul
29 C
İzmir
11 Ağustos 2022, Perşembe
Diğer
  Ana SayfaHaberlerİş DünyasıBeefcut Steakhouse dünya yıldızlarını ağırlıyor

  Beefcut Steakhouse dünya yıldızlarını ağırlıyor

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Fransa’nın başkenti Paris’te hizmet veren ve Türk imzası taşıyan Beefcut Steakhouse büyümeye devam ediyor. Türk işletmeci Mustafa Başer imzası taşıyan restoran dünyaca ünlü isimlerin de uğrak noktası haline geldi.

  İşletme hakkında bilgi vererek hedeflerini anlatan Türk iş insanı Mustafa Başer; “Başta ünlü isimler olmak üzere geniş bir kitleye hitap etmemizin nedeni bence bizim işletmecilik anlayışımız. Bizim anlayışımızda ve restoranımıza gelenlere yaklaşımımızda müşteri kavramına yer yok. Herkesi misafir olarak görüyoruz. Bu anlayışı tüm personelimiz ve çalışma arkadaşlarımızla prensip haline getirdik. Beefcut’a gelen herkesi, evimize misafir gelmiş gibi ağırlıyoruz. Bu da biz tercih edenlerin rahat etmesini sağlıyor. Böylelikle lezzetli bir yemeğin yanı sıra konforlu bir ortam da sunmuş oluyoruz” diye konuştu.

  Beefcut steakhouse dunya yildizlarini agirliyor 1 - i̇ş dünyası - haberton
  Beefcut Steakhouse dünya yıldızlarını ağırlıyor

  ETLER ÖZENLE SEÇİLİP, MARİNE EDİLİYOR

  Türk mutfağının lezzetine hakim olmanın kendilerine avantaj sağladığını aktaran Başer,  “Bizi tercih etmelerinin bir diğer nedeni de elbette lezzet. Türk mutfağının lezzetlerine hâkim olmak bizi avantajlı kılıyor. Etlerimiz özenle seçiliyor ve özel yöntemlerle marine ediliyor. Sonuç olarak ortaya ayrıcalıklı bir lezzet çıkıyor. Beefcut Steakhouse olarak başarılı bir grafik yakaladık. Bu başarıyı büyüterek devam etmek istiyoruz. Bu çerçevede amacımız başarıyı başka noktalara da taşıyarak daha fazla insana hizmet vermek. Bunun için iki yeni şube açmayı planlıyoruz. Bu şubelerden birinin Amerika’da diğerinin ise Dubai’de olmasını arzu ediyoruz” ifadelerini kullandı.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler