TRY - Türk Lirası
EUR
15,2572
USD
13,4487
GBP
18,2297
CNY
2,1216
-0.3 C
Ankara
1.6 C
İstanbul
4 C
İzmir
22 Ocak 2022, Cumartesi
Diğer
  Ana SayfaYazarlarBAU Radyo Müzik Onair Ödülleri için geri sayım

  BAU Radyo Müzik Onair Ödülleri için geri sayım

  Avatar of akın ergez
  Akın Ergezhttps://haberton.com/
  Akın Ergez, Anadolu Üniversitesi İktisat Mezunu, Satış Danışmanlığı ve Gişe yetkilisi olarak çalıştıktan sonra Eğitim sektörüne geçiş yaptı. Drama Lideri olarak özel okullarda görev yaptı. Bos zamanlarında farklı dallar edinmek adına eğitim programlarına katılıyor. Şuan da Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalışmakta.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Altın Kelebek Ödüllerinin ardından bu yıl 5.si gerçekleşecek olan BAU Radyo Müzik Onair Ödülleri 7 Şubat akşamı Bahçeşehir Üniversitesi Güney Kampüsü Konferans Salonunda yapılacak muhteşem bir gece ile sahiplerini bulacak.

  Bau radyo müzik onair ödülleri için geri sayım
  BAU Radyo Müzik Onair Ödülleri için geri sayım

  Geçen sene pandemi gölgesinde ödül alan isimlerin ödülleri, platform tarafından adreslerine gönderilerek gerçekleştirilmişti. Türkiye’nin en önemli Müzik ve Sinema platformlarından Müzik Onair ekibi 7 Şubat’ta gerçekleşecek geceye pandeminin de etkisiyle titizlikle hazırlanıyor.

  Dev bir ekip ile çalışmalarını sürdüren Müzik Onair ailesi şu sıralar ödül verilecek kategorileri netleştirmekte. Önümüzdeki günlerde netleşecek kategori önce halkın oylamasına sunulacak ardından da gecede ünlü isimlere ödülleri teslim edilecek.

  2 yıldır Bahçeşehir Üniversitesi ve Uğur Okulları sponsorluğunda gerçekleşen ödül töreninde bu sene jürilerde bomba isimler bulunuyor.

  Jüri Kenan Doğulu, İzzet Öz, Cengiz Semercioğlu, Saba Tümer gibi önemli isimlerden oluşuyor. Açılışı Bahçeşehir Üniversitesi Yönetim Kurulu Başkanı Enver Yücel ve Uğur Okulları Genel Müdürü Nil Çiçek’in yapacağı gecenin kırmızı halı töreni ve geçişi de merakla bekleniyor.

  Gecenin sunuculuğunu Türkiye’nin önemli Showmeni Ceyhun Yılmaz ve Özge Ulusoy birlikte sunacaklar. Muhteşem gece DreamTürk TV’den canlı olarak yayınlanacak.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler