TRY - Türk Lirası
EUR
17,4600
USD
16,3806
GBP
20,5435
CNY
2,4475
21.5 C
Ankara
23.5 C
İstanbul
29.7 C
İzmir
25 Mayıs 2022, Çarşamba
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerBaşsavcılık Maltepe Cezaevi'nde iftar verdi

  Başsavcılık Maltepe Cezaevi’nde iftar verdi

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Anadolu Cumhuriyet Başsavcısı İsmail Uçar, adliye personelleri ve hükümlülerle birlikte Maltepe Cezaevi’nde iftar yemeğinde bir araya geldi. 

  Maltepe Cezaevi‘nde dün gerçekleşen yaklaşık 800 kişilik iftar programına Anadolu Cumhuriyet Başsavcısı İsmail Uçar katıldı. Programda Anadolu Cumhuriyet Başsavcı Vekilleri İsmail Değirmenci, Başak Eryılmaz,  İhsan Kamil Akçadırcı, Hasan Turgut, Uğur Seçgin ve Maltepe Cezaevi Savcısı İdris Aksoy yer aldı. Şehit Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz’ın babası Hakkı Kiraz da onur konuğu olarak hazır bulundu. Açık cezaevinde hükümlü bulunan bir kısım sanıklar da iftar yemeğinde yer aldı. 

  Bassavcilik maltepe cezaevinde iftar verdi 1 - yerel haberler - haberton
  Başsavcılık Maltepe Cezaevi’nde iftar verdi

  İftarın ardından konuşan Anadolu Cumhuriyet Başsavcısı İsmail Uçar, pandemi nedeniyle 2 yıldır iftar yemeği düzenleyemediklerini belirterek “İşte bu yıl pandemi şartlarındaki olumlu anlamda gevşeme görülmesi üzerine insanlarımız birbirine olan hasreti gidermek için özellikle bu ramazanda iftar davetleriyle bir araya gelmeye çalışmaktadır. Bu yemeğin organizasyonunda emeği geçen başta Başsavcı Vekilim olmak üzere tüm cezaevi idaresine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. 

  Başsavcı Uçar, programda onur konuğu olarak bulunan Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz’ın babası Hakkı Kiraz’a teşekkür etmesinin ardından “Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum” dedi. 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler